Apdovanoti Marijampolę garsinantys geriausi savivaldybės sportininkai

Savivaldybės tarybos pasėdžių salėje pagerbti geriausi 2016 metų Marijampolės olimpinių ir neolimpinių sporto šakų sportininkai, komandos, jų treneriai.

„Prisimenant, kad 2016-ieji buvo olimpiniai metai, didžiuojamės mūsų sportininkų iškovotomis puikiomis pergalėmis ir dėkojame už Marijampolės garsinimą Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje. Marijampolėje vyko daug puikių renginių, tačiau ypatingo dėmesio sulaukė vasarą vykęs Pasaulio jaunimo karšto oro balionų čempionatas, kuriame marijampolietis Rokas Kostiuškevičius iškovojo čempiono titulą. Stengiamės stiprinti sporto infrastruktūrą bei palaikyti geras sporto iniciatyvas. Sveikinu visus su puikiais praėjusių metų laimėjimais bei linkiu ir ateityje siekti aukščiausių pergalių“, – pradėdamas renginį, sakė Švietimo, kultūros ir sporto departamento Sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys.

Renginyje 28 sportininkus, 5 komandas bei 14 trenerių pasveikino ir apdovanojo Savivaldybės meras Vidmantas Brazys, mero pavaduotojai Irena Lunskienė ir Povilas Isoda, Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Valančius.

„Jūs esate Lietuvos ir mūsų miesto vardo garsintojai, sporto ambasadoriai, atkakliai siekiantys pergalių ir sulaukiantys sporto aistruolių palaikymo. Jūsų, sportininkai, treneriai, komandų vadovai, dėka apie Marijampolę žinoma ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Linkiu jums tvirčiausios sveikatos, didžiulės valios ir naujų pergalių Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje“, – sakė savivaldybės  meras.

Už aukštus sportinius pasiekimus ir Marijampolės garsinimą apdovanoti:

Aistė Žiginskaitė, lengvoji atletika, Lietuvos čempionė, treneris Arvydas Šedys, SC „Sūduva“;

Lukas Simonavičius, lengvoji atletika, Lietuvos čempionas, treneris Arvydas Šedys, (SC „Sūduva“);

Mantas Kurapka, kosminių modelių konstruktorius, Lietuvos čempionas, Antano Gustaičio jaunųjų aviatorių sporto klubas, vadovas Mindaugas Karčiauskas;

Vytas Karpavičius, šaudymas iš lanko, Lietuvos čempionas, klubas „Ugninė strėlė“;

Algimantas Smelstorius, jėgos trikovė, Lietuvos čempionas, treneris Audrius Vosylius;

Agnė Murauskaitė, jėgos trikovė, Lietuvos taurės varžybų nugalėtoja, treneris Audrius Vosylius, SC „Sūduva“;

Darius Petkevičius, lengvoji atletika, Lietuvos čempionas, treneris Vladas Komisaraitis, SC „Sūduva“;

Žilvinas Žilinskas, sunkioji atletika, Lietuvos čempionas, treneris Alvydas, Kirkliauskas, SC „Sūduva“;

Vincentas Skirka, sunkioji atletika, Lietuvos čempionas, treneris Alvydas Kirkliauskas, SC „Sūduva“;

Tomas Kalvaitis, sunkioji atletika, Lietuvos čempionas, treneris Jonas Janulevičius,) SC „Sūduva“;

Valerijus Klimas, Lietuvos neįgaliųjų šaškių čempionas, Neįgaliųjų sporto klubas „Šešupė“, vadovas Juozas Abramavičius;

Tomas Bendoraitis, kultūrizmas, Lietuvos taurės absoliutus nugalėtojas, Pasaulio čempionato 7 vietos laimėtojas, treneris Rinaldas Česnaitis, sporto klubas „Tauras“;

Daiva Varnelienė, kultūrizmas – fitnesas, Tarptautinių turnyrų nugalėtoja, Pasaulio čempionato 7 vietos laimėtoja, treneris  Rinaldas Česnaitis, sporto klubas „Tauras“;

Vilmantas Krasauskas, plaukimas, Lietuvos plaukimo čempiono, Baltijo šalių čempionoto ir Europos čempionato dalyvis, Plaukimo, bėgimo ir triatlono meistrų klubas „Torpedos“;

Audrius Domarkas, šaškės, Pasaulio jaunučių greitųjų šaškių čempionato 3 vietos laimėtojas, treneris Vytas Labutis, Žaidimų sporto mokykla;

Andrius Dubickas, karatė sportas, Europos jaunių kiokušin karate 2 ir 3 vietų laimėtojas, treneris Valius Rudys, Kiokušin karatė klubas „Tornadas“;

Raminta Makackaitė, karatė sportas, Europos jaunių kiokušin karate čempionė, techniškiausia čempionato sportininkė, treneris Valius Rudys, Kiokušin karate klubas „Tornadas“;

Saulius Brusokas, galiūnų sportas, Baltijos šalių galiūnų čempionato 3 vietos laimėtojas;

Dainius Pilipavičius, automobilių sportas, Baltijos šalių rali-kroso čempionato 2 vietos laimėtojas;

Linas Petraitis, kultūrizmas, fitnesas, Lietuvos čempionas, Europos jaunimo čempionas („Figūra), treneris Rinaldas Česnaitis, sporto klubas „Tauras“;

Tomas Miežlaiškis, svarsčio kilnojimo sportas, Europos svarsčių kilnojimo čempionas;

Edgaras Gladas, kultūrizmas, Europos jaunimo čempionas, Tarptautinių turnyrų prizininkas, treneris Rinaldas Česnaitis, sporto klubas „Tauras“

Renatas Suleimanovas, kultūrizmas, Lietuvos čempionas, Europos čempionato 2 vietos laimėtojas, Pasaulio čempionato 4 vietos laimėtojas, treneris Rinaldas Česnaitis, sporto klubas „Tauras;

Marius Arlauskas, klasikinis kultūrizmas, Pasaulio čempionato 3 vietos laimėtojas, treneris Rinaldas Česnaitis, sporto klubas „Tauras“;

Daiva Žuvaitienė, kultūrizmas, fitnesas, Pasaulio čempionatas 3 vietos laimėtoja (kūno fitnesas), Europos čempionatas 3 vietos laimėtoja, treneris Rinaldas Česnaitis, sporto klubas „Tauras“;

Rokas Kostiuškevičius, Pasaulio jaunimo oro balionų čempionas, Oreivių klubas;

Rimas Kostiuškevičius, Pasaulio oro balionų čempionato 2 vietos laimėtojas, Oreivių klubas;

Parašiutų sporto komanda, Lietuvos čempionė, Pasaulio čempionato dalyvė, Marijampolės areoklubas, vadovas Alvydas Danilaitis;

Klubo „Siekis“ žvejų komanda, Lietuvos čempionė, vadovas Tomas Kiveris;

Vyrų krepšinio komanda „Sūduva-Mantinga“, Nacionalinės krepšinio lygos čempionė, Lietuvos  krepšinio federacijos taurės laimėtoja, treneris Marius Kiltinavičius, klubo vadovas Vytautas Skučas, klubo prezidentas Klemencas Agentas;

Futbolo komanda „Sūduva“, Lietuvos futbolo A lygos 3 vietos laimėtoja, treneris Vladimiras Čeburinas, klubo vadovas Karolis Skinkys, klubo prezidentas Vidmantas Murauskas;

Moterų krepšinio komanda „Sūduva“, Lietuvos moterų krepšinio lygos 2 vietos laimėtoja, Lietuvos moterų krepšinio taurės varžybų laimėtoja, Baltijos moterų krepšinio lygos čempionė, komandos treneris Rimvydas Samulėnas, klubo vadovas Deividas Jurkša.

Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Valančius, įteikdamas apdovanojimus, dėkojo sportininkams už puikius rezultatus, o treneriams, įkvepiantiems savo sportininkus siekti geriausių rezultatų, už įdėtą triūsą dalyvaujant įvairiose varžybose bei turnyruose.

Sportininkus taip pat sveikino ir atstovus apdovanojo LR Seimo narių Dainiaus Gaižausko ir Kęstučio Mažeikos padėjėjai Viktorija Kriščiūnienė ir Ričardas Mockus.

Muzikinį sveikinimą geriausiems sportininkams dovanojo Marijampolės meno mokyklos mokinys Paulius Subačius (mokytojas Benas Aukščiūnas).

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Foto Danguolės Micutienės

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X