„MKML-Mantinga“ sekmadienio kovos

Čempionai užtikrintai nugalėjo „Simedvą“

Užtikrintą pergalę MKML čempionate įsirašė titulą ginanti „Perlo“ komanda. Čempionai rezultatu 117:88 nugalėjo „Simedvą“.

Intriga rungtynėse laikėsi vos vieną minutę, po kurios „Simedva“ pirmavo 3:2. „Perlas“ surengė spurtą 16:0 ir nutolo, o pirmąjį kėlinį laimėjo 32:15. „Perlas“ toliau didino savo pranašumą, kuris ketvirtajame kėlinyje tapo rekordinis – 111:64.

„Simedva“ dar surengė spurtą 13:0, tačiau tai jau situacijos negelbėjo, „Perlas“ šventė užtikrintą pergalę rezultatu 117:88.

„Perlas“: K. Šukys 23, M. Siauka 20, E. Černiauskas 19, M. Varnagiris 15.

„Simedva“: M. Kliučnikas, K. Volskis ir M. Vaičiūnas po 17, G. Jegorovas 16, A. Klimašauskas 15.

„Savaitės rungtynėse“ intrigos nebuvo – „Liudvinavas“ nušlavė „Kalvariją“

„Savaitės rungtynėse“ intrigos nebuvo – „Liudvinavas“ nušlavė „Kalvariją“. „Liudvinavas“ pasiekė pergalę rezultatu 84:52.

Susitikimo pradžia žadėjo atkaklią kovą – abi komandos įsivėlė į žaidimą taškas į tašką. Antrajame kėlinyje „Liudvinavas“ surengė spurtą ir išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu 27:17. „Liudvinavas“ visų rungtynių metu tik dar labiau įtvirtino savo pranašumą, o liudvinaviečių persvarą ketvirtojo kėlinio viduryje buvo rekordinė – 78:46. „Kalvarija“ nesugebėjo sugrįžti į rungtynes ir turėjo pripažinti „Liudivnavo“ pranašumą.

„Kalvarija“: R. Gutauskas 17, T. Miklušis 11, O. Kazlauskas 6.

„Liudvinavas“: L. Akstinavičius 19, P. Zabielskas 15, M. Račius 12.

„Veteranai“ po pratęsimo patiesė „SKK“

Antrosiose sekmadienio rungtynėse pergalę iškovojo „Veteranai“, kurie po pratęsimo rezultatu 96:89 įveikė „SKK“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo „Veteranai“, kurie „šovė“ į priekį jau pirmajame kėlinyje ir labai greitai susikrovė dviženklį pranašumą 18:2. „SKK“ visas rungtynes buvo priversti vytis savo varžovus, kol ketvirtajame kėlinyje pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai bei užvirė atkakli kova taškas į tašką. „SKK“ komandai pratęsimą išplėšė Roberto Lisovskio dvitaškis. Pratęsime užtikrinčiau atrodė „Veteranai“, kurie ir iškovojo pergalę.

„SKK“: A. Jakubauskas 28, E. Pečiulis 16, A. Šumskas 11.

„Veteranai“: J. Davniukas 26, M. Gelčius 24, A. Kulikauskas 15.