Reguliariojo čempionato nugalėtojai – „Perlas“ (aiškios visos ketvirtfinalių poros)

Šį šventinį sekmadienį (kovo 11 d.) baigėsi antrasis „MKML-Mantinga“ čempionato etapas. 14 komandų „A ir B divizionuose“ sužaidė tarpusavyje ir išsirikiavo atkrintamosioms varžyboms. „A divizione“ komandos pagal užimtą vietą susigrums ketvirtfinaliuose. „B divizione“ formatas kiek kitoks – 1-2 vietas užėmusios komandos užsitikrino vietas pusfinaliuose, o 3-6 vietos dėl vietos pusfinalyje kovos ketvirtfinaliuose.

Reguliariojo sezono nugalėtojai – „Perlas“

Paskutinėse antrojo etapo rungtynėse „Perlas“ rezultatu 95:90 įveikė „Veteranus“ ir iškovojo 7 pergalę iš tiek pat galimų. Antrajame etape nesuklupę čempionai užtikrintai įveikė visas komandas ir laimėjo reguliarųjį čempionatą. Antrojoje vietoje liko galingai antrąjį etapą pradėjusi, tačiau pabaigoje taškus išbarsčiusi „Aikštelė 44-Mantinga“, kurio sąskaitoje 5 pergalės ir 2 pralaimėjimai. Trečiojoje vietoje liko „Išvien“, kuri kaip ir „Aikštelė 44-Mantinga“ iškovojo 5 pergales ir patyrė 2 nesėkmes, tačiau dėl tarpusavyje pralaimėtų rungtynių tenkinasi žemesne pozicija. Ketvirtieji – „Liudvinavas“. pastaroji ekipa iškovojo 3 pergales ir patyrė 4 pralaimėjimus. Su tokiu pat pergalių ir pralaimėjimų santykiu penktojoje vietoje liko „Veteranai“, kurie „Liudvinavui“ pralaimėjo antrajame etape. Šešti – „Sasnava-Avansas“. Sasnaviečiai iškovojo vos dvi pergales ir aplenkė „Igliauką“, prieš kurią laimėjo tarpusavio dvikovą. 8-tąją vietą užėmė „ŽSM“, kurie stipriausiųjų divizione iškovojo 1 pergalę ir suklupo 6 kartus.

[table id=12 /]

„B divizione“ nesulaikomai rungtyniavo „Mantoras“, kuris laimėjo visas rungtynes ir užtikrintai užėmė pirmąją vietą. Antrąją vietą užėmė „Kalvarija“, kuri patyrė vos vieną pralaimėjimą. Šios dvi komandos iš karto patenka į „B Diviziono“ pusfinalį bei lauks savo varžovų. Trečiąją vietą užėmė „SKK“, ketvirtieji „Simedva“, penktieji – „Autoklubas“. Paskutinę vietą užėmė pergalių neiškovojęs „Kadis“.

[table id=13 /]

 

Atkrintamųjų poros (ketvirtfinaliai):

Pasibaigus antrajam etapui ir suskaičiavus visus rezultatus paaiškėjo ir visos atkrintamųjų poros. Ketvirtfinalio etapo rungtynės vyks kovo 21 – balandžio 15 dienomis. Ketvirtfinaliuose bus žaidžiamos dvejos tarpusavio rungtynės.

„A divizionas“
Ketvirtfinalio etapas:

„Perlas“ (1) – „ŽSM“ (8)
„Aikštelė 44-Mantinga“ (2) – „Igliauka“ (7)
„Išvien“ (3) – „Sasnava-Avansas“ (6)
„Liudvinavas“ (4) – „Veteranai“ (5)

„B divizionas“ 
Ketvirtfinalio etapas:

„SKK“ (3) – „Kadis“ (6)
„Simedva“ (4) – „Autoklubas“ (5)

Pusfinalio etapas:

„Kalvarija“ (2) – „SKK“ (3) arba „Kadis“ (6)
„Mantoras“ (1) – „Simedva“ (4) arba „Autoklubas“ (5)

Ketvirtfinaliuose triumfavę komandos pateks į „MKML-Mantinga KREPŠINIO SAVAITGALĮ 2018“ ir varžysis „MKML-Mantinga FINAL FOUR“

„MKML-Mantinga KREPŠINIO SAVAITGALIS 2018“ vyks BALANDŽIO 28-29 dienomis
adresu Gamyklų g. 1, Marijampolė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X