„Sūduva“ antrą kartą iš eilės pranoko baltaruses (VIDEO)

Sėkmingai Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionatą pradėjo Lietuvos čempionė „Sūduva“. Marijampolės ekipa namuose antrą kartą per dvi dienas nugalėjo Gardino „Olimpiją“ rezultatu 89:86 (30:26, 25:22, 17:20, 17:18). Pirmąją dvikovą šeštadienį „Sūduva“ taip pat laimėjo rezultatu 78:71.

„Sūduva“ galingai ir užtikrintai pradėjo rungtynes ir išsiveržė į priekį 13:1. „Olimpija“ stabilizavo padėtį ir pirmąjį kėlinuką užbaigė su keturių taškų deficitu 26:30. Marijampolietės nuolat kontroliavo rungtynes ir didžiąją laiko dalį pirmavo. Trečiojo kėlinio pabaigoje marijampolietės susigrąžino dviženklį pranašumą (58:48), tačiau dažnos klaidos ir stringantis puolimas leido baltarusėms priartėti ir net persverti rezultatą (80:76). Visgi, rungtynių pabaigoje lemiamą žodį vėl tarė „Sūduvos“ gynėjos – Stephanie Gardner ir Ritos Milieškienės pastangomis „Sūduva“ persvėrė rezultatą ir šventė nelengvą pergalę.

Naudingiausiomis abiejų rungtynių žaidėjomis pripažintos: Rita Milieškienė („Sūduva“) ir Natalija Daškevič („Olimpija“).

„Sūduva“: Rita Milieškienė 19 (5/7 trit, 8 atk. kam.), Lina Mikelevičienė 17, Neringa Skadaitė 15, Stephanie Gardner 15 (5 rez. perdavimai), Ligita Tamutytė 7, Danielle McCray 7 (6 atk. kam.), Justina Matuzonytė 6 (5 atk. kam.).

„Olimpija“: Volha Kapylova 24 (6/8 trit., 9 atk, kam.), Natalija Daškevič 23, Valentina Myšapud 12, Darya Mahalias 8, Aryna Masko 6, Svetlana Kudrašova 6.