Viešbutis „Sūdavija“

J.Basanavičiaus a. 8, Marijampolė

Viešbutis „Sudavija“ įsikūręs miesto centre, miesto parko prieglobstyje. Kambariuose jauki atmosfera, visi šiuolaikiniai patogumai: palydovinė televizija, telefonai, wc, dušai.

Prie viešbučio yra saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, garažai.Viešbučio svečiai gali pasinaudoti fakso, kopijavimo, elekroninio pašto ir bevielio interneto paslaugomis, automobilių nuoma.

Svečiams siūlome jaukią namų aplinką, saugumą, viešbučio gyventojams pateikiami pusryčiai.

Mes tikime, jog geriausia reklama viešbučiui – patenktinti svečiai, kurie vėl sugrįžta arba rekomenduoja kitiems. O viešbutis „Sudavija“ kiekvieną sugrįžtantį sutiks su malonia staigmena.

Įvairi atsiskaitymo forma: grynais, pavedimu, banko kortelėmis:


Svečiams siūlomi dviviečiai ir vienviečiai kambariai:
Vienvietis kambarys 40-50€ / 140-180Lt
Dvivietis kambarys 50-60€ / 180-220Lt


„Sudavijos“ firma buvo įkurta 1988 metais. Tai buvo vienas iš pirmųjų visuomeninio maitinimo kooperatyvų Marijampolės mieste. „Sudavijos“ restoranas buvo ir prieškario Marijampolėje, Kęstučio gatvėje.

„Sudavijos“ restoranas turėjo didelį populiarumą, užsirekomendavo gera virtuve, aukštu aptarnavimo lygiu.

1997 metais įsigijus pastatą prie miesto parko buvo nuspręsta statyti verslo klasės viešbutį su vyno baru. Jau 2000 metais pradėjo veikti 10 – ties kambarių viešbutis, o 2004 metais viešbučių klasifikacijos komisija suteikė trijų žvaigždučių viešbučio kategoriją. Viešbutis tapo populiarus tarp verslo klientų ir mūsų miestą aplankančių turistų. Svečiai apsistoja ne tik vienai nakčiai, bet ir ilgesniam laiko tarpui.

Mūsų viešbučio svečiai – tai Lietuvos įmonių darbuotojai, bendrų įmonių su užsieniu verslo partneriai, turistai.

KONTAKTAI:

Adresas: Sodo g. 1A, LT-68295 Marijampolė
Telefonas: +37034352995
El. paštas: info@sudavija.com
Tinklapis: www.sudavija.lt

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X