Kviečiame gausias šeimas dalyvauti “2019 metų šeimos” rinkimuose

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2019 Metų šeimos“ rinkimus. Šeštus metus iš eilės bus išrinkta šeima, galinti tapti sektinu pavyzdžiu visoms Lietuvos šeimoms.

Renkant Metų šeimą bus vadovaujamasi šiais kriterijais:

  • Šeimos gausumas;
  • Šeimos sugebėjimas ne tik išgyventi, bet ir gyventi – tai reiškia, atrasti džiaugsmą ir vertybes šeimoje;
  • Šeimos narių dalyvavimas visuomeninėje veikloje, gebėjimas kurti gėrį ne tik savo šeimos rate, bet ir už jos ribų;
  • Šeimos darna.

Metų šeima 2019 bus apdovanota rėmėjų įsteigtais vertingais prizais, kurie pradžiugins visus šeimos narius bei pagrindiniu 500 Eurų prizu.

I KONKURSO ETAPAS

Vyks nuo balandžio 5 d. Jo metu kviečiame dalintis įkvepiančiomis šeimų gyvenimo istorijomis, kurios padrąsintų kurti, puoselėti bei išsaugoti šeimą. Šeimų aprašymus su fotografijomis prašome siųsti iki gegužės 4 d. el paštu: info@dsa-mes.lt arba registruoti internetu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezEn1dL9BJB-zrB0YWfsH5BC6UV1C_cTZZGntfMpDOL9L9aQ/viewform

Šeimas gali siūlyti bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos, kaimynai, giminės ir draugai. Taip pat kviečiame ir pačias šeimas nesikuklinti ir pasirodyti.

II KONKURSO ETAPAS

Vyks nuo gegužės 5 d. Už patinkančią šeimą bus galima balsuoti Facebook paskyroje. Balsavimu bus atrinktos 3 labiausiai titulo vertos šeimos. Pagrindinį titulą organizatoriai pasilieka teisę skirti savo nuožiūra vienai iš 3 šeimų.

Gegužės 19-ąją, švenčiant Tarptautinę šeimos dieną, renginyje „Mes už Šeimą“ bus apdovanota „2019 Metų šeima“, o taip pat ir kitos konkurse dalyvavusios šeimos.

Daugiau informacijos el paštu: info@dsa-mes.lt arba tel. 8 605 65455

 

Šakių rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas