APAČIAI PASIRENGĘ IMTI VILNIŲ

Rytoj, birželio 20 dieną 10 val. ryto prasideda dvi dienas truksiantis sporto renginys „Apache Challenge“. Pavilnių regioniniame parke (prie Belmonto) renkasi dalyviai: indėnai-apačiai. Jie dalyvaus 10 kilometrų gamtos bei žmogaus sukurtų kliūčių ruože ir turės įveikti 13 išskirtinių rungčių.

Renginyje kviečiami dalyvauti visi asmenys nuo 18 m.  ir 16-17 m. paaugliai su suaugusiais – visi, kas myli sportą, gamtą, kas nori išmėginti save drąsos, jėgos ir ištvermės pareikalausiančiame apačių iššūkyje.

Pasak renginio organizatorių – UAB „Judesio laisvė“ atstovo Roko Petrausko, „trasos jau parengtos ir išbandytos. Lengva tikrai nebus, bet specialaus fizinio pasirengimo šiam renginiui nereikia. Todėl kviečiame visus, kas nebijo sušlapti kojas Vilnelės bangose, išsivolioti purve, nori išmėginti rankų ir kojų stiprumą, čiuožiant trosu žemyn, lipant per sienas ir tinklus, šliaužiant urvais, skriejant it Tarzanui virš vandens ir t.t.“

Renginio organizatoriai tikina, kad įveikus visas kliūtis, finiše lauks vertingi prizai, muzika, gaivūs gėrimai, begalinis pasitenkinimas ir jausmas lyg būtum tikras indėnų vadas.

Apačių parengta išbandymų ir ištvermės trasa vaizdingais maršrutais  – miško vilkų takais, stačiomis nuokalnėmis ir skardžiais –  tai ne tik puiki sporto pramoga, bet ir gera repeticija laukiantiems Joninių, kurie šiais metais esą pasiryžę miškuose ieškoti paparčio žiedo.

Renginį globoja „Gintarinė vaistinė“. Taigi, ir dalyviai ir svečiai jaus renginio Globėjos „Gintarinės vaistinės“ palaikymą, jos žodžiais tariant: „Mums gera jumis rūpintis“.

Visi renginio dalyviai, įveikę kliūtis, bus apdovanoti rėmėjų prizais.

Bilietus į renginį platina Tiketa. https://www.tiketa.lt/LT/apache_challenge_12831

Data: Birželio 20-21, šeštadienis-sekmadienis.

Laikas: Pradžia 10:00. Pabaiga 18.00

Adresas: Belmonto g. 17 , Vilnius. Startas prie Belmonto mašinų aikštelės.

Kontaktai: Rokas Petrauskas, mob. 86 86 23848

Daugiau informacijos: http://www.apachechallenge.lt/

https://www.facebook.com/pages/Apache-Challenge/432081876945410

https://www.youtube.com/watch?v=7kANrh1asB4

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE