Buitinės, vaizdo ir garso technikos salonas „KOLIBRIS“

Individualios įmonės savininkas marijampolietis Vytas Marozas savo veiklą pradėjo dar 1995 m., kai buvo atidaryta viena pirmųjų Marijampolėje buitinės technikos parduotuvė „KOLIBRIS“. Tuomet 100 kv.m plote įsikūrusi įmonė garsėjo kaip moderniausia technika prekiaujanti parduotuvė.

“Nuo to laiko užmezgėme glaudžius ryšius su pagrindiniais technikos gamintojais ir tiekėjais, tapome garsiausių firmų  – SAMSUNG, LG, YAMAHA, PIONEER, MIELE, LIEBHERR, BOSCH, SIEMENS , JURA bei kitų – prekybos partneriais” – sako komercijos direktorius, Paulius Marozas

Per ilgus metus pavyko įgyti pasitikėjimą ne tik iš partnerių, bet ir sukaupti lojalių klientų būrį, vertinančių profesionalumą, patirtį šioje srityje ir mūsų pastangas bei pagalbą įsigyjant buitinę, garso ir vaizdo techniką.

2007m. renovavome, išplėtėme patalpas, kuriose dabar siūlome dar didesnį technikos pasirinkimą. Pradėjome prekiauti vokiškomis plautuvėmis bei maišytuvais BLANCO. O išrankiausiems klientams visada galime pasiūlyti ir užsakyti buitinės, vaizdo ir garso technikos ne tik iš esamo pas mus asortimento.

Nuolat dalyvaujame įvairiose parodose, gamintojų mokymuose gilindami ir tobulindami savo žinias, kuriomis mielai dalinamės su savo klientais.

Profesionalumas ir patikimumas – tai didžiausias buitinės technikos, vaizdo ir garso salono „KOLIBRIS“ siekis ir darbo tikslas.

Darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais

9:00 – 19:00

Šeštadieniais

9:00 – 14:00

 

Tel. 8343 98673

www.kolibris.lt

https://www.facebook.com/salonaskolibris/

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE