Dalyvaukime virtualioje viktorinoje!

Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Lietuvių kalbos draugija antrą kartą rengia visuotinę virtualią lietuvių kalbos viktoriną.

Atsakyti į LKD parengtus klausimus bus galima specialiai sukurtoje paskyroje visą parą Lietuvos laiku, nuo vidurnakčio iki vidurnakčio. Iš viso reikės atsakyti į 25 klausimus, bus prašoma pažymėti vieną tinkamą atsakymą iš kelių siūlomų variantų. Viktorinoje gali dalyvauti visi, tiesa, registruojantis bus prašoma atskirai nurodyti, jei dalyvis yra baigęs lituanistikos studijas.

Viktorinos paskyros nuoroda bus paskelbta Lietuvių kalbos draugijos paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“, Valstybinės kalbos inspekcijos svetainėje ir kitur.

Iki susitikimo antrojoje virtualioje viktorinoje!

Lietuvių kalbos draugijos valdyba

Mielieji, atsiliepkime į Lietuvių kalbos draugijos kvietimą ir parodykime, kad Marijampolės savivaldybė tikrai yra dabartinės lietuvių kalbos ir kultūros, nuo kurios kalba tiesiog neatsiejama, lopšys, kad mums rūpi mūsų gimtoji kalba, kad esame aktyvūs jos puoselėtojai. Sėkmės visiems, atrasiantiems laiko ir nepabūgsiantiems pasitikrinti savo žinias ir pastabumą.

 

Zina Eklerienė
Savivaldybės kalbos tvarkytoja, pasidalijusi LKD valdybos kvietimu

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas