„Gulbelė“ greitina apsipirkimo procesą: pristato specialius prekių paketus, svarsto pristatymo į namus galimybę

Mažmeninės prekybos tinklas UAB „Gulbelė“, reaguodamas į esamą situaciją ir Lietuvoje paskelbtą karantiną, imasi pokyčių, susijusių su visos šalies solidarizavimusi kovoje prieš koronavirusą. Bendrovė ne tik trumpina šalies regionuose veikiančių 62 krautuvių darbo laiką, prie kasų įrengia apsauginius stiklus, bet ir ieško būdų, padėsiančių palengvinti kasdienį apsipirkimą.

„Būtent mažmeninės prekybos sektoriuje veikiantis verslas yra tas, kuris gali prisidėti prie šio viruso stabdymo šalyje. Žmonių judėjimas tampa pagrindine priežastimi virusui sklisti, tad suteikiama galimybė maksimaliai sutrumpinti apsipirkinėjimą turėtų bent dalinai nulemti jo plitimo mažėjimą“, – sako „Gulbelė“ tinklo steigėjas Arūnas Tarnauskas.

Tam, kad klientai prekybos vietoje galėtų praleisti kuo mažiau laiko, „Gulbelė“ pradeda pardavinėti specialius paketus, sudarytus iš būtiniausių kasdienių prekių. Į juos įeina tokios prekės kaip duona, pienas, sviestas, kiaušiniai, bulvės, grikiai, aliejus, tualetinis popierius ir kiti kasdien naudojami produktai. Paketų kaina svyruos nuo 10 iki 25 Eur.

„Šiuo metu pristatome tris, dydžio ir kainos atžvilgiais skirtingus, paketus, kuriuose – būtiniausios kasdienės prekės. Užtikrindami prekių šviežumą, juos formuosime kas rytą. Visi klientai, atvykę į krautuves įsigyti šių paketų, bus aptarnaujami be eilės“, – teigia A. Tarnauskas.

Paketus nuo penktadienio jau galima įsigyti Šakiuose veikiančiose „Gulbelės“ krautuvėse, o ateinančią savaitę juos pardavinėti pradės ir kitų miestų bei miestelių krautuvės. A. Tarnausko teigimu, paketus planuojama pristatinėti ir į namus žmonėms, patenkantiems į koronaviruso rizikos grupę – senjorams bei ligotiems asmenims.

„Didmiesčių gyventojai yra pripratę užsisakyti prekes į namus, o regionuose tai dar nėra įprasta praktika. Šiuo sudėtingu laikotarpiu būtiniausių maisto prekių pristatymas į gyvenamąją vietą ypač aktualus senjorams, kuriems rekomenduojama vengti susibūrimo vietų. Per ilgus veiklos metus esame sukūrę artimą ryšį su klientais, tad jausdami pristatymo į namus poreikį jie visų pirma galės į mus kreiptis telefonu. Paketų logistiką bei pristatymą pradiniu etapu užtikrinsime savais resursais, o ateityje svarstome ieškoti ir partnerių“, – kalba UAB „Gulbelė“ vadovas.

A. Tarnausko teigimu, reaguodama į padėtį šalyje, bendrovė visoje verslo grupėje įvedė padidintą logistikos kontrolę, dvejomis valandomis sutrumpino krautuvių, veikiančių Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Jurbarko, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės rajonuose, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje ir Prienuose, darbo laiką. Nuo pirmadienio 25-iose „Gulbelės“ krautuvėse bus įrengti ir apsauginiai stiklai, kurie apsipirkimo procesą padarys dar saugesniu.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE