Į atleisto „Spindulio“ direktoriaus kėdę sės valdančiųjų suplanuotas kandidatas?

Vienintelis miesto kino teatras, veikiantis nuo praėjusio amžiaus aštunto dešimtmečio šiuos metus pradėjo be direktoriaus. 2020-ųjų vasarį buvo atleistas ilgametis „Spindulio“ vadovas Stasys Baublys. Šiuo metu laikinai kino teatrui vadovauti paskirtas vienas iš darbuotojų. Tuo tarpu viešojoje erdvėje užvirė diskusijos: kokie motyvai paskatino direktoriaus atleidimą? Ar jau numatytas konkretus asmuo šioms pareigoms užimti?  

Įsisiūbavus karštoms diskusijoms, apie tai kas galėtų užimti kino teatro direktoriaus kėdę pasigirdo ir socialdemokratų kandidato į artėjančius Seimo rinkimus Tado Prajaros vardas. Tiesa, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis tokias kalbas viešai paneigė ir vadina tai politikavimu ir kompromatu.

„Kaip Marijampolės „Spindulio“ kino teatro akcininkas atstovaujantis savivaldybę ir tvirtinantis įstaigos vadovo atrankos tvarką, galiu pasakyti, jog gandai apie socialdemokrato Tado Prajaros galimą paskyrimą būti Kino teatro direktoriumi yra visiškas politikavimas ir nieko daugiau, kaip politinė kova siekiant kompromituoti vieną pagrindinių kandidatų į Seimą artėjančiuose rinkimuose Marijampolėje“, – savo socialinio tinklo Facebook paskyroje prieš kelias dienas rašė K. Podolskis.

Kaip Marijampolės "Spindulio" kino teatro akcininkas atstovaujantis savivaldybę ir tvirtinantis įstaigos vadovo atrankos…

Опубликовано Karolis Podolskis Вторник, 5 мая 2020 г.

Dar balandžio pabaigoje socialiniame tinkle pasklido viešas kraštietės Dia Bella laiškas Marijampolės merui Povilui Isodai. „Neseniai sužinojau, kad Všį Marijampolės telekinas direktoriaus Stasio Baublio kėdę užims savas žmogus, socialdemokratas. Savivaldybė turi skelbti konkursą į šias pareigas“, – rašė ji. Viešas pasipiktinimas dėl susidariusios situacijos kilo ir tarp Facebook komentatorių, kurie negailėjo gerų žodžių buvusiam „Spindulio“ direktoriui.

Tiesa, komentare K. Podolskis tikino, kad jokių slaptų susitarimų nėra. „Kai tik bus paruošta vadovo atrankos tvarka – bus skelbiamas konkursas direktoriaus pareigoms užimti. Kandidatus į direktoriaus poziciją vertins specialiai tam sudaryta komisija“, – patikino jis.

ATVIRAS LAIŠKAS MERUI POVILUI ISODAINeseniai sužinojau, kad Všį Marijampolės telekinas direktoriaus Stasio Baublio kėdę…

Опубликовано Dia Bella Вторник, 21 апреля 2020 г.

„S. Baublys Marijampolės telekinui, VšĮ atidavė 36 metus. Na, o dabar jį išmetėte kaip musę iš barščių. Ar galima taip elgtis su žmogumi, kuris visą savo gyvenimą ir sveikatą atidavė kino teatrui, Marijampolės televizijai? Tokia realybė, jei S. Baublio biografijoje nebūtų vadovavimo Marijampolės kino teatrui, ko gero, neturėtume „Spindulio“ kino teatro, nei Marijampolės televizijos, – viešame laiške merui rašė anksčiau „Spindulio“ kino teatre dirbusi Dia Bella, – Teko kalbėtis ne su vienu žmogumi jį pažinojusiu, visi pasipiktinę tokiais savivaldybės veiksmais, kaip vienas žmogus sakė, kad direktorius jau pats galvojo apie pasitraukimą, bet dar norėjo kelis mėnesius padirbėti, kad būtų nuoseklus perdavimas. Ir toks mero kategoriškumas, neturi perspektyvų ir tik trukdo gražiai bendrauti“.

Nors viešas moters kreipimasis buvo paskelbtas jau daugiau nei prieš dvi savaites ir susilaukė daugybės dėmesio, ji pripažino, kad taip laukto mero atsako kol kas nesulaukė.

Sūduvos gidas logotipas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE