Marijampolė kartu su Lenkijos partneriais siūlys daugiau paslaugų verslui

Dar praeitais metais Marijampolės savivaldybėje lankėsi svečiai iš Ščučino savivaldybės Lenkijoje ir diskutavo kaip skatinti verslumą bei verslų kūrimosi sąlygas. Tuo metu buvo nuspręsta ruošti bendrą paraišką INTERREG Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programai pateikiant bendrą idėją ir viziją.

„Tuo metu kaip tik planavome kurti viešąją įstaigą „Turizmo ir verslo informacinį centrą SMART Marijampolė“, kuri galėtų konsultuoti verslininkus papildant bendradarbystės centrą „Spiečius“ ir vykdyti turizmo informacijos centro funkcijas. Suplanavome galimas veiklas ir kartu su partneriais iš Lenkijos pateikėme paraišką, kuri dalyvavo konkurse ir buvo atrinkta, kaip tinkama finansavimui. Didelė iniciatyva buvo ir iš Marijampolės turizmo informacijos centro“,– apie netrukus prasidėsiantį projektą kalba Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius.

Projekto įgyvendinimo metu bus sukurta pagalbos verslui sistema, vykdomos verslo konsultacijos marketingo, buhalterijos, teisės ir kitais klausimais. Taip pat bus organizuojama 16 seminarų besivystantiems verslams bei tarptautinis investuotojų forumas.

Projekto metu bus sukurtas ir tinklapis, kuriame bus pateikta informacija apie projekte dalyvaujančius verslus, bendradarbiavimo pasiūlymus, teisinę abiejų šalių bazę, verslo aplinką pasienyje.

Taip pat, kaip ir buvo planuota VšĮ „Turizmo ir verslo informacinis centras SMART Marijampolė‘ įsikurs patalpose Vytauto gatvėje, šalia bendradarbystės centro „Spiečius“. Patalpos bus suremontuotos ir aprūpintos reikiama įranga bei pritaikytos neįgaliesiems.

Bendra ES projekto vertė tenkanti Marijampolei – 204138 Eur, iš jų 173518 Eur yra ES lėšos.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE