Renginiai Zyplių dvare

Šeštasis vasaros kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“ šiemet birželio 12 d. pradėjo kelionę Birštone ir tęs skrydį per visą Lietuvą iki pat rugsėjo 4d.. Kaip ir kasmet, rugpjūčio 1 d., šeštadienį, 21.30 val. kino mėgėjai, miestelėnai ir svečiai iš apylinkių kviečiami atvykti su šeimomis, draugais, termosais, pledukais ir pasimėgauti išskirtiniu kino vakaru po atviru dangumi.

Jurbarkas A+5mm
Jurbarkas A+5mm

Kino vakaras Zyplių dvare prasidės vos sutemus, apie 21.30 val. Žiūrovai turės galimybę pamatyti keturis Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimuose “Sidabrinė gervė 2015” nominacijoms pristatytus įvairaus žanro kino kūrinius: animacinius filmus: „Bimas“, režisierius Nerijus Kanišauskas, „Laimės Žiburys“ , režisierė Urtė Oettinger ir šių metų nominacijos „Geriausias animacinis filmas“ laureatas „Miškas“, režisierius Ignas Meilūnas. Antroje renginio dalyje matysite vaidybinius trumpametražius filmus: „Džekis”, rež. Giedrius Tamoševičius, „Kelių eismo taisyklės“, režisierė Marija Stonytė bei šių metų geriausią trumpametražį filmą „Triukšmadarys“, režisierius Karolis Kaupinis.

Renginį ves televizijos ir kino aktorė Justė Zinkevičiūtė. “Man yra didžiulė garbė ir džiaugsmas būti dalimi viso to, būti kartu, būti lietuviškame kine, bendrauti su žmonėmis, kurie neabejingi lietuviškam kinui. Tai tikrai graži patirtis, – sako ji. – Aš matau, kaip tai svarbu mums visiems: ne tik aktoriams, filmų kūrėjams, bet ir žiūrovams. Žmonės nori lietuviško kino. Tai – didžiulis pasiekimas, kad „Sidabrinės gervės“ dėka atsiranda vis daugiau galimybių pažinti šiuolaikinį lietuvišką kiną.“

Iš viso šią vasarą festivalis “Sidabrinės gervės naktys” ketina aplankyti 20 šalies miestų, juose parodyti originaliausius ir aukščiausių įvertininimų sulaukusius animacinius, trumpametražius ir ilgametražius bei vaidybinius kino filmus.

Renginį iš dalies remia Zyplių dvaras

*Organizatoriai pasilieka teisę keisti repertuarą

Lietuvių kino akademijos informacija

page0001

11700891_10207195184468581_3831365235442611237_o

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE