Restoranas PJazz

Restoranas esantis pačioje miesto šerdyje. Garsėja nepriekaištinga maisto ir aptarnavimo kokybe, virtuvės Šefo sukurtais ypatingais patiekalais bei gausiu vynų asortimentu.

Vasaros metu Jūsų laukia net dvi saulės nušviestos lauko terasos.

Naktinis baras WINIS  –  populiariausia naktinio gyvenimo Marijampolėje vieta.

Kruopščiai apgalvotos baro Winis interjero detalės sukuria neįpareigojančią aplinką. Originalias rankų darbo medžio inkrustacijas pagal specialų užsakymą darė meistrai iš Olandijos.

Baras stebina plačiu gėrimų asortimentu. Taip pat vasaros metu lauke veikiančia Lounge terasa su atsiveriančiu vaizdu į miesto aikštę

PJazz – šeimos restoranas.  Iki smulkmenų apgalvota vaikų žaidimų erdvė, leis tėveliams ramiai pasimėgauti šviežios kavos gurkšniu, o vaikučiams smagiai praleisti laiką.

Vaikų gimtadienių tematika –  sausainių bei picų kepimas. Tai žaisminga atrakcija mažiesiems virėjams, kurios metu jie mokomi ne tik picos kepimo paslapčių, bet ir patys ją gali išsikepti. Restoranas pasirūpins aplinka, žaismingomis ir skaniomis vaikučių vaišėmis.

Organizuojate vestuves, krikštynas, gimtadienį, degustaciją ar įmonės vakarėlį. Restoranas pasirūpins ne tik jaukiais šeimos pietumis, bet ir grandiozine įmonės švente ar prabanga tviskančiomis vestuvėmis.Restoranas PJazz  nori, kad Jūsų šventė būtų stilinga, spalvinga ir įsimintina. Turi 5 tipų banketines sales, talpinančias net iki 250 asmenų.

Profesionali restorano komanda pasirūpins gardžiausiais užkandžiais, atitinkančiais kiekvieno renginio koncepciją!

„Mes tikime savimi, mes siekiame geriausio, žinome ko norime ir tai darome su užsidegimu. Mūsų komanda – profesionali, besišypsanti ir svetinga, kurios tikslas ne tik patenkinti, bet ir viršyti mūsų svečių lūkesčius. Siekiame tapti stiliaus, kokybės ir svetingumo pavyzdžiu, neatsiejama Lietuvos gyvenimo dalimi! Tikras, aukščiausios kokybės maistas, svetingas aptarnavimas ir stilinga atmosfera – Jums!”

KONTAKTAI:

Adresas: J.Basanavičiaus a. 8, LT-68308 Marijampolė
Telefonas: +370 343 97777
El. paštas: restoranas@noringe.lt
Tinklapis:  http://lt.pjazz-restaurants.com/
Tinklapis:  https://www.facebook.com/PJazzMarijampole/?ref=aymt_homepage_panel

DARBO LAIKAS:

Pir – Ket 8:00 – 23:00
Pen – Šeš 8:00 – 01:00
Sekm – 8:00 – 22:00

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE