Rezidencija Grįžulo ratai****

Už 10 km nuo Marijampolės centro įsikūrusiame ekologiškame šiuolaikiško stiliaus kaimo atostogų viešbutyje „Rezidencija Grįžulo ratai“ yra sauna, sūkurinė vonia, vaizdo kamera stebima nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir veikia nemokamas belaidis internetas.

Erdviuose „Rezidencijos Grįžulo ratai“ numeriuose rasite kabelinius kanalus rodančius televizorius, rašomuosius stalus ir vonios kambarius, dalyje kurių yra sūkurinės vonios. Numeriai tvarkomi kasdien.

Viešbučio restorane patiekiami sotūs pietų Lietuvos valgiai, o bare – gaivieji ir vietiniai alkoholiniai gėrimai. Pageidaujantiems svečiams teikiamos aptarnavimo numeriuose paslaugos ir ruošiami pietų paketai.

Viešbutyje galėsite užsisakyti automobilio plovimo paslaugą. „Rezidencija Grįžulo ratai“ yra prie Via Baltica A5 kelio, jungiančio Marijampolę ir Kauną. Per 15 minučių iš viešbučio nuvažiuosite iki Jono Basanavičiaus aikštės, Poezijos parko ir kitų populiarių lankytinų vietų.

Ši apgyvendinimo įstaiga pripažinta esanti vienoje geriausiai vertinamų vietovių mieste Sasnava! Svečiai čia jaučiasi laimingesni nei kitose kaimynystėje esančiose apgyvendinimo įstaigose.

Poroms ypač patiko vieta – kelionei dviems asmenims ją įvertino 8,5.

Ši apgyvendinimo įstaiga pripažinta turinti geriausią vertę mieste Sasnava! Čia viešintys svečiai gauna daugiau už tai, ką moka, palyginti su kitomis apgyvendinimo įstaigomis šioje vietovėje.

Mes kalbame jūsų kalba!

Adresas: Naujoji g. 12, Kantališkių km., Sasnavos sen., Marijampolės sav., LT-69481 Sasnava, Lietuva

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE