Rezidencija „Grįžulo ratai“

Naujoji g. 12, Kantališkių km. Sasnavos sen. Marijampolės sav.


Rezidencija „Grįžulo ratai“ pirmus svečius pasitiko 2009 metų gruodžio 18 dieną. Tai modernaus stiliaus viešbutis, siūlantis apsigyventi kaimo aplinkoje, 10 km nuo Marijampolės miesto centro. Viešbutyje yra 19 kambarių kurie yra erdvūs, patogūs, dvelkiantys namų jaukumu ir šiluma, įrengti taip, kad viešnagė Jums čia būtų kuo patogesnė ir malonesnė. Lankytojų laukia 2 gerai įrengti apartamentai, 2 liukso klasės ir 15 standartinių kambarių. Svečiai gali naudotis sūkurine vonia, sauna, garine pirtimi, nemokamu bevieliu internetu, erdvia, nemokama automobilių stovėjimo aikštele, žiūrėti 27 kabelinės televizijos programas lietuvių, anglų, lenkų, rusų ir vokiečių kalbomis.

Erdviuose rezidencijos „Grįžulo ratai“ kambariuose Jūs rasite stilingus baldus, minkštus čiužinius, šiuolaikišką interjerą, kabelinę televiziją, darbo stalus ir kitas malonias smulkmenas. Visuose yra atskiri vonios kambariai, o kai kuriuose – prabangios sūkurinės vonios, infraraudonųjų spindulių pirtys.

Viešbučio restorane patiekiami sotūs patiekalai iš pietų Lietuvos, o bare siūlomi lengvieji ir vietiniai stiprieji gėrimai. Pagal pageidavimą ruošiami supakuoti pietūs.

Viešbutis „Grįžulo ratai“ yra įsikūręs Via Baltica greitkelio A5 kelyje, jungiančiame Marijampolę ir Kauną. Per 15 minučių galite nuvažiuoti iki Marijampolės miesto centro.

KONTAKTAI:
Naujoji g. 12, Kantališkių km. Sasnavos sen. Marijampolės sav.
Kelio A5 Marijampolė-Kaunas 7km

Registratūra / Reception
+370 343 20961


Administracija / Administration
+370 600 93796 / +370 612 11131

info@grizuloratai.eu / rovilta.grizuloratai@gmail.com
http://www.grizuloratai.eu/

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.