Viešbutis „Mercure“

J.Basanavičiaus a. 8, Marijampolė

„Mercure Marijampolė” – tarptautinio Accor viešbučių tinklo, keturių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs strategiškai patogioje vietoje – pačiame miesto centre šalia senamiesčio, verslo ir poilsio turistams siūlo Sūduvos regione išskirtinę paslaugų kokybę. Viešbutis randasi vos kelios minutės kelio nuo automagistralės Via Baltic, jungiančios Šiaurės valstybes su Centrine ir Vakarų Europa. Viešbutyje įrengta 47 modernūs bei jaukūs kambariai. Pro langus atsiveria puiki atsinaujinusio miesto panorama. Kambariuose esančios poilsio bei darbo zonos puikiai tinka ir verslo svečiams, ir poilsiautojams.
Mes džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti modernų SPA kompleksą, kuriame rasite poilsio oazę kūnui ir sielai. Laukiami ne tik viešbučio svečiai, bet ir miesto gyventojai.

Viešbutyje įrengtas modernus konferencijų centras, kuriame yra 5 konferencijų salės, transformuojamos į skirtingo dydžio sales ir galinčias talpinti iki 250 asmenų ne tik konferencijoms, bet ir pobūviams ar banketams.
Organizuojate vestuves, krikštynas, gimtadienį, degustaciją ar įmonės vakarėlį? Viešbutis „Mercure Marijampolė” kartu su restoranu „PJazz” pasirūpins ne tik jaukiais šeimos pietumis, bet ir grandiozine įmonės švente ar prabanga tviskančiomis vestuvėmis. Mūsų tikslas – kad Jūsų šventė būtų stilinga ir įsimintina. Profesionali viešbučio bei restorano komanda pasirūpins nepriekaištingu aptarnavimu bei gardžiausiu maistu, atitinkančiu kiekvieno renginio koncepciją!

KONTAKTAI:

Adresas: J.Basanavičiaus a. 8, Marijampolė
Telefonas: +370 343 97778
El. paštas: h9570@accor.com
Tinklapis: www.mercure.com[/vc_column_text]

[/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]
Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.