Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Akcija „Sušildyk Ukrainos kojas“
Sušildyk Ukrainos kojas

Akcija „Sušildyk Ukrainos kojas“

SUŠILDYKIME KARTU UKRAINOS KOJAS!

Žiemos šaltukas paliečia visus be išimties. Gaubiamės šiltesniais šalikais, iš spintų traukiame pirštines, kepures, megztas kojines. Pamenat, kaip mokydavo močiutės? „Vaikeli, jei kojos bus šiltos, visam kūnui bus šilčiau.“

Galvodami apie kariaujančius Ukrainos gynėjus, vaikus, senolius, visus šios šalies žmones, likusius be namų ir jų teikiamų patogumų, kviečiame kartu sušildyti Ukrainos kojas!

Jei turite megztų kojinių, iš kuo natūralesnio pluošto ir norite jas dovanoti, atneškite į bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrių pirmame aukšte Šakiuose arba į Jums artimiausią rajono biblioteką. Pasirūpinome, kad į kojines galėtumėte įdėti išsirinktą palinkėjimą ukrainiečių ir lietuvių kalbomis.

Jei kojinių megzti nemokate – ne bėda. Organizuojame tris šiltus mezgimo vakarus periodikos skaitykloje. Siūlais pasirūpinsime, kojines megzti išmokysime, karšta arbata pavaišinsime.

Ateikite ir pasidalinkite savo gerumu. Pakvieskite prisijungti draugus, kaimynus, pažįstamus. Skleiskite žinią kuo plačiau.

Data

2022 Lap 23 - 2022 Gru 23
Įvykęs!

Laikas

08:00 - 17:00

Vieta

Šakių viešoji biblioteka
Gimnazijos g. 1, Šakiai 71115