Arbatvakariai Kidulių dvare - Signatarų genealogijos

Arbatvakariai Kidulių dvare

Pirmasis liepos trečiadienis Kidulių dvare bus ypatingas!

Šį kartą kviečiame į Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos sumanytos ir išleistos knygos „Signatarų genealogijos. 1918 m. Vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai“ pristatymo renginį.
Kelerius metus Lietuvos ir užsienio archyvuose intensyviai dirbo keturiolika Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos narių, genealogijos tyrėjų, istorikų. Monografijoje pateikiami kiekvieno signataro genealogijos apžvalginiai straipsniai su šaltinių nuorodomis ir nuotraukomis, kurios saugomos ne tik Lietuvos archyvuose, muziejuose, bet ir signatarų giminių rinkiniuose, tad dauguma jų publikuojamos pirmą kartą. Remiantis archyviniais dokumentais, sudarytos signatarų genealoginės schemos. Metrikinių dokumentų kopijos iš lotynų, lenkų, rusų ir kt. kalbų išverstos į lietuvių kalbą, knygoje pateikiamos išsamios vietovardžių ir asmenvardžių rodyklės.

Šios knygos sudarymą, leidybą inicijavo visuomeninė organizacija – asociacija Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija. Monografiją pristatyti atvyksta ypatingi svečiai – Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos nariai Kristina Giedraitienė ir Artūras Giedraitis .

Maloniai kviečiame LIEPOS 5 D. (trečiadienį) 17 val. dalyvauti monografijos pristatymo renginyje ir prie gardžios „Saulė davė“ arbatos puodelio labiau pažinti Lietuvą kūrusių ir šiandien kuriančių žmonių gyvenimus.

Data

2023 Lie 05
Įvykęs!

Laikas

17:00 - 19:00

Etiketės

Kas vyksta Šakiuose?

Vieta

Kidulių dvaras
Nemuno 66, Kiduliai 71400
Palikti komentarą su FB