Arbatvakariai Kidulių dvare

Arbatvakariai Kidulių dvare

KVIETIMAS PUODELIUI „porcelianinės“ arbatos !

Pamenat, o gal girdėjote, kad anksčiau dažnuose namuose gerajame, arba kitaip vadinamajame svečių kambaryje stovėdavo sekcija, kurioje po storu stiklu ir devyniais užraktais puikuodavosi porcelianinis kavos ar arbatos servizas. Skirtas tik ypatingiems svečiams ir ypatingoms progoms. Tiesa, tų ypatingų svečių tokie serviziukai dažnai gi ir nesulaukdavo!

Tada šį tėvų palikimą perimdavo vaikai, anūkai, vis tęsdami tą pačią servizo nenaudojimo tradiciją. Taip ir rinko dulkes vargšas porcelianinis arbatinukas 50 ar daugiau metų nenaudotas pagal paskirtį t. y. nepadovanojęs šeimininkams išskirtinio malonumo pajusti geriamos arbatos skonį… Turit tokį servizą?

Vasario 1-osios vakarą, 18 val. leiskit sau atsikvėpti ir atvykite į arbatvakarį Kidulių dvare – gersim „porcelianinę“ arbatą iš ilgai saugotų puodelių! Prie jos lengviems užkandžiams pateiksime žinių apie saloninę dvarų kultūrą bei arbatėles, kurios 19 amžiaus vidurio namuose taip prigijo, kad tapo neatsiejama socialinio gyvenimo tradicija, šiek tiek paragausime gražiųjų šokių, pasimėgausim lengvu muzikiniu aromatu! Ir patikėkite, kad vakaro arbatinuką globos tikri savo srities žinovai! Degustuosime „Saulė davė” gėlių žiedų arbatą, o šoksime pagal Gelgaudiškio kapelos muzikinį akompanimentą!

Laukiame – vasario 1 d. Kidulių dvare (Nemuno g. 66, Kiduliai, Šakių r.).
Durys arbatos vizitui atsidarys lygiai 18.00 val., o užsivers 20.00 val.

Tel. pasiteirauti / registruotis: 8-682-90625 (Kidulių istorinių šokių ir teatro studijos “Il ballo della luna” meno vadovė Irma Svetlauskienė)

Žymos:

Data

2023 Vas 01
Įvykęs!

Laikas

18:00 - 20:00

Vieta

Kidulių dvaras
Nemuno 66, Kiduliai 71400