Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas BALETAS VISAI ŠEIMAI “SNIEGUOLĖ IR SEPTYNI NYKŠTUKAI”
Snieguolė ir septyni nykštukai

BALETAS VISAI ŠEIMAI “SNIEGUOLĖ IR SEPTYNI NYKŠTUKAI”

Ukrainos artistai kviečia į baleto pasaką „Snieguolė ir septyni nykštukai“.

Pasiilgote baleto? Vasario 11 d. 17 val. Šakių kultūros centre Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro šokėjai rodo spektaklį visai šeimai „Snieguolė ir septyni nykštukai“.

Geraširdė Snieguolė, piktoji vien savimi besigrožinti pamotė ir miško tankmėje įsikūrę septyni maži keistuoliai – darbštūs ir draugiški, bet kiekvienas skirtingo būdo. Kaip su jais seksis sugyventi pamotės iš namų išvarytai ir nykštukų priglaustai Snieguolei? Ir kaip ją tokioje atokioje trobelėje sugebės atrasti ir nusižiūrėti gražuolis Princas?..

Puikiai brolių Grimų pasakos siužetą perteikiančiai lenkų kompozitoriaus Bogdano Pawlowskio muzikai (spektaklyje skambėsiančiai iš fonogramos), spalvingiems kostiumams ir išraiškingai Ukrainos artistų vaidybai neliks abejingi net patys mažiausi žiūrovai. Juk baletas – tai širdimi suvokiama šokio kalba, kuriai visame pasaulyje nereikia nei žodžių, nei vertimo!

Šios Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro artistų gastrolės Lietuvoje – jau antrosios po jų miesto išgyvento karinio antpuolio pradžios. Pernai pavasarį Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro suorganizuotos pirmosios gastrolės padėjo profesionaliems ukrainiečių atlikėjams ir jų šeimoms ištrūkti iš smarkiai apšaudomo Charkivo, suteikė galimybę jiems saugiai repetuoti ir čia rengti savo pasirodymus, kuriuos iškart įvertino ir pamilo lietuvių publika.

Šįkart į Lietuvą sugrįžta tik Charkivo teatro Baleto trupė. Įvairiuose Lietuvos miestuose nuo sausio 27 iki vasario 12 dienos ji rodys du skirtingus vaidinimus: įspūdingiausias baletų scenas pristatantį Baleto Gala koncertą bei spektaklį visai šeimai „Snieguolė ir septyni nykštukai“.

Baletas „Snieguolė ir septyni nykštukai“ į Šakių kultūros centrą atvyksta vasario 11 d. Spektaklio pradžia 17 val.

Bilietai čia

Šakių kultūros centro kasoje (Tel. 8 345 51673)

Pagrindinis Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro gastrolių Lietuvoje rėmėjas – prekybos tinklas NORFA. Pagrindinis informacinis gastrolių rėmėjas – LRT.

Daugiau informacijos apie ukrainiečių baleto gastroles rasite interneto tinklalapyje www.opera.lt

Data

2023 Vas 11
Įvykęs!

Laikas

17:00 - 18:30

Kaina

15 EUR.
Šakių kultūros centras

Vieta

Šakių kultūros centras
Nepriklausomybės g. 7, LT – 71122 Šakiai