Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas b’ART 10 | Kęstutis Vaiginis, Hernan Romero ir styginių kvartetas
b'art

b’ART 10 | Kęstutis Vaiginis, Hernan Romero ir styginių kvartetas

b’ART jau 10 metų džiugina šviesos, muzikos ir dailės užburiančiais vakarais Bartninkų bažnyčios griuvėsiuose. Per dešimt metų sukaupta tiek daug patirčių, išgyvenimų, prisiminimų, keitėmės ne tik mes, bet ir vieta. Peržvelgus, visa tai, norisi grįžti į pradžią ir vėl viską iš naujo išgyventi.

Liepos 15 d. vieninteliame b‘ART dešimtmečio vakare, koncertai grįžta ne tik į Bartninkų griuvėsių vidų, bet ir scenoje muzikuos pirmieji b‘ART projekto atlikėjai Kęstutis Vaiginis ir Hernan Romero (Lietuva/JAV), kurie kartu su styginių kvartetu pristatys tarptautinį projektą „Strings and Air“.

 

Virtuoziško argentiniečio ir lietuvio duetas dalinsis per dešimt nesimatymo metų sukaupta patirtimi, muzikinėmis emocijomis, pulsuojančia energija, naujomis kompozicijomis, kurios organiškai suvienins džiazo, flamenko, klasikinės ir šiuolaikinės muzikos elementus, o visa tai papildys bei muzikinio lengvumo suteiks styginių kvarteto skambesys.

Grammy laimėtojas HERNAN ROMERO jau ne kartą lankėsi Lietuvoje ir papirko publiką ne tik virtuoziška grojimo technika ir karštomis pietietiškomis natomis, bet ir niekada nuo veido nedingstančia šypsena ir draugiškumu. Visa tai šio muziko gyvenime dera dar ir su kompozitoriaus talentu bei įspūdingais karjeros pasiekimais.

Kęstutis Vaiginis – Olandijoje ir JAV studijavęs saksofono virtuozas Lietuvos publiką žavi ir originalia kūryba, ir ambicingais tarptautiniais projektais – nuo Lietuvos iki JAV, Kinijos, Malaizijos, Azerbaidžano, Pietų Afrikos. Atlikėjas yra apdovanotas Birštono džiazo festivalio „Grand Prix“, Europos kultūros fondo „Europamusicale“ premija.

Styginių kvartetas – tai žymių ir brandžių muzikantų specialiai šiam b’ART koncertui suburtas styginių kvartetas.

ATLIKĖJAI

Kęstutis Vaiginis – saksofonai
Hernan Romero – gitara, vokalas, perkusija
Kostas Tumosa  – smuikas
Bernardas Petrauskas – smuikas
Tomas Petrikis – altas
Domas Jakštas – violončelė

 

Projektą – Šviesos ir Muzikos dermė ,, b’ ART“-  iš dallies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilkaviškio rajono savivaldybė.

 

Data

2022 Lie 15
Įvykęs!

Laikas

21:00

Vieta

Bartninkų Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios griuvėsiai
Bartninkų Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios griuvėsiai
5115, Bartninkai 70328
Palikti komentarą su FB