Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Čiurlionio kvarteto koncertas „Viaggio in Italia“
Čiurlionio kvartetas / Čiurlionis Quartet

Čiurlionio kvarteto koncertas „Viaggio in Italia“

Avanti, avanti! Keliaukime į bella Italia, į šalį, viliojančią kvapniu espresso, kviečiančią vėl atrasti spaghetti ar pizza napoletana. O gal žavėtis jos belissima architettura, bažnyčių ar meno muziejų tesori. Mielai keliautumėte, bet trūksta šiek tiek laiko? Ne bėda, nessun problema! Keliaukite su mumis viaggio musicale.
Muzkos grandai Giusseppe Verdi ir Giacomo Puccini nuskraidins jus akimirksniu į aristrokratišką XIX a. aplinką, o veržlūs šiuolaikiškų muzikos žvaigždžių Giovani Sollima ir Antonio D’Antò ritmai bei pagaulūs muzikiniai vaizdiniai atskleis galbūt dar ir nepažintą bellisima Italia pusę.
Arrivederci!

Giusseppe Verdi – Styginis kvartetas e – moll
Antonio D’Antò – Styginis kvartetas “Watching Wrapped Waves”
Giacomo Puccini – “Chrizantemos”
Giovani Sollima – Styginis kvartetas “Viaggio in Italia”

Čiurlionio kvartetas garsėja kaip išradingas ir techniškai itin pažangus kolektyvas, sugebantis į vieną interpretaciją tobulai sujungti du skirtingus muzikos stilius. Kvarteto meno vadovo teigimu, jie rizikuoti nebijo. Tiesiog pastoviai sau kelia iššūkius, o priimdami juos stengiasi neperžengti kritinės ribos. S. Lipčius pabrėžia, kad atlikėjui visuomet smagu matyti pilnas klausytojų sales bei jų palaikymą atlikėjams. To vedamas Čiurlionio kvartetas savo gerbėjams stengiasi padovanoti ilgam įsimintinų akimirkų.

 

Čiurlionio kvartetas / Čiurlionis Quartet
Čiurlionio kvartetas / Čiurlionis Quartet

Data

2022 Bir 13
Įvykęs!

Laikas

18:00

Vieta

Marijampolės liuteronų bažnyčia
Marijampolės liuteronų bažnyčia
Kauno g. 9, Marijampolė 68175
Palikti komentarą su FB