Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Dainuojamosios poezijos festivalis „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“ pristato koncertinę programą „Svaiginantis portugališkasis fado“ (Portugalija)
Marijampoliečius džiugins tradicinis dainuojamosios poezijos festivalis „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“

Dainuojamosios poezijos festivalis „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“ pristato koncertinę programą „Svaiginantis portugališkasis fado“ (Portugalija)

Dainuojamosios poezijos festivalis „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“ pristato koncertinę programą „Svaiginantis portugališkasis fado“ (Portugalija).

Antrasis festivalio koncertas liepos 11 d. 20 val.

Koncerte skambės magiškasis fado. Tradicinė portugališka muzika, neatsiejama nuo šalies įvaizdžio, savo skambesiu – tikriausiai dėl ją persmelkiančio ilgesio ir melancholijos – artima ir lietuvio sielai. Ne pirmą kartą Lietuvoje viešinti vokalistė Celia LEIRIA kartu su virtuozais gitaristais Pedro AMENDOEIRA ir João FILIPE žada atskleisti portugališkos sielos gelmes.

Koncerto organizatoriai yra įsitikinę, kad nebūtina žinoti kalbos, kad galėtum pajusti fado poveikį, juk tai sielos muzika. Tuo įsitikinti galės visi atvykę į šį jausmingą pasimatymą su saudade.

Iki susitikimo liepos 11 d. 20 val. Marijampolės Poezijos parke.

Data

2024 Lie 11
Įvykęs!

Laikas

20:00 - 21:30

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Marijampolės Poezijos parkas
Marijampolės Poezijos parkas
Vilkaviškio g. 2, Marijampolė 68175
Kategorijos
Palikti komentarą su FB