Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Diskusija-forumas. Mano ateities miestas Marijampolė
Mano ateities miestas - Marijampolė

Diskusija-forumas. Mano ateities miestas Marijampolė

Šiais metais minime Marijampolės miesto 230-ąjį gimtadienį. Visus metus mieste vyksiančiuose renginiuose, veiklose ir iniciatyvose mename miesto praeitį, verčiame istorijos puslapius, ieškome ir atrandame, kuriame, svarstome ir diskutuojame ar tiesiog gyvename.

Festivalio Reali virtualybė metu kviečiame į draugišką diskusiją-forumą „Mano ateities miestas Marijampolė”, kurios metu renginio svečiai žvelgs ateitin ir ieškos atsakymų į klausimus:
– kaip keitėsi miestas, kokia Marijampolė pašnekovų akimis dabar? Kokia miesto vizija ateityje?
– kokią asmenybę turime formuoti ir ugdyti, kad jaunas žmogus sugrįžtų į Marijampolę, čia kurtų, čia dirbtų?
– ko trūksta, o kuo galime pasidžiaugti jauno verslo kūrimosi klausimu?
– kaip, kuria kryptimi turėtų augti miestas?

Šie ir kiti klausimai bus gvildenami renginyje dalyvaujant įvairių sričių specialistams ir atstovams iš meno, švietimo, turizmo ir verslo bei jaunimo organizacijų.

Diskusijos dalyviai: Lietuvos operos dainininkas, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas Edmundas Seilius, Marijampolės turizmo ir verslo informacinio centro „SMART Marijampolė“ direktorė Ieva Vizgirdienė, Marijampolės savivaldybės organizacijos Jaunimas Yra atstovė Ieva Kalpukevičiūtė, Marijampolės Marijonų gimnazijos direktorius Saulius Andriuška.

Diskusijos moderatorė Nomeda Marčėnaitė.

Renginys nemokamas, išankstinė registracija į renginį nevykdoma.

Festivalis organizuojamas įgyvendinant Marijampolės savivaldybės finansuojamą projektą „Festivalis Reali virtualybė”, taip pat bendradarbiaujant su festivalio bičiuliu Europe Direct Marijampolė centru.

Renginių metu bus fotografuojama, fotografijos viešinamos viešosios bibliotekos interneto svetainėje ir socialinių tinklų paskyrose.

Data

2022 Lap 26
Įvykęs!

Laikas

15:00 - 18:00

Vieta

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Vytauto g. 20 LT-86289 Marijampolė
Palikti komentarą su FB