Draugų susitikimas 2023

Draugų susitikimas ’23

Marijampolėje 3-kart rengiamas DRAUGŲ SUSITIKIMAS’23 po atviru dangumi!

Šiais metais žaluma, nuostabiais takais ir istorija pulsuojančiose Rygiškių Jono Gimnazijos prieigose rugsėjo 9 d. 17 val. nusidrieks ilgi balti dekoruoti stalai, susirinks baltai apsirengę draugai, jie plačiai šypsosis, o 18 val. prasidėsianti šokio, muzikinė ir turtingą mūsų krašto istoriją priminanti programa, susirinkusieji įsuks į šventės šurmulį, bus daug šypsenų ir gero nusiteikimo. Tokia šio vakaro vizija!

Todėl kviečiame Jus atsinešti stalus, kėdes, užkandžius, pasipuošti ir praleisti nepamirštamą vakarą po atviru dangumi. Kvieskite draugus ne tik iš Marijampolės, bet ir visos Lietuvos mėgautis gražia mūsų miesto aplinka ir rugsėjo savaitgalį praleisti turiningai ir nepamirštamai. #DraugųSusitikimas #Marijampolė
Dienos metu Marijampolės turizmo informacijos centras dovanos ekskursiją po miestą (greitai paskelbs registraciją).

Renginio draugai ir partneriai: Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija, Marijampolės savivaldybė, Marijampolės kultūros centras, Marijampolės meno mokykla, JaunimasYra, Marijampolės turizmo informacijos centras, UAB VIDARA, Ž. Kazakevičiaus implantalogijos centras, UAB Mantinga, Le Nos – šiuolaikinio šokio kolektyvas, GM studio ir draugų sąrašas pildosi.

Erdvės dekoru nustebins kūrybingieji: Edilo Studio!

Kaip dalyvauti? Nėra rezervacijos, žmonės renkasi ir jungiasi vieni prie kitų (atkreipkite dėmesį tik į vietas, kurios bus pažymėtos geltona linija, ten reikalinga erdvė atlikėjams, prašome neužstatyti).

Sekite informaciją renginyje – ji bus pildoma.

Norintys prisidėti prie organizavimo ar turintys pasiūlymų rašykite mums žinutes arba komentuokite.

Draugai, svarbu paminėti, kad kartu pakviesime Jus renginio metu ir prisiminti tuos, kad reikia mūsų pagalbos ir paaukoti kenčiantiems nuo karo Ukrainoje.

Data

2023 Rgs 09
Įvykęs!

Laikas

18:00 - 21:30

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Rygiškių Jono gimnazijos kiemelis
Kauno g. 7, Marijampolė 68175
Palikti komentarą su FB