Džordana Butkutė

Džordanos Butkutės koncertas

Dainininkė Džordana Butkutė ruošia koncertų seriją, kuri išjudins iš žiemos sąstingio visą Lietuvą. Kovo 16-ąją Radviliškyje prasidės ir iki balandžio 21 d. tęsis jos turas per mažesnius šalies miestus. Pastarąjį sykį tokį koncertinį ratą dainininkė apsuko dar prieš pandemiją. Per tą laiką pasaulis stipriai pasikeitė, bet yra dalykų, kurie išlieka tvirti ir nekintantys, tai – stiprus Džordanos ryšys su klausytojais, nuoširdus ir atviras bendravimas, o kartu – apsikeitimas pačia geriausia energija.

Džordanos koncertinis turas į kultūros centrus atneš pavasarį. „Esu girdėjusi, kad kai kurie gerbėjai mano koncertų laukia labiau nei šv. Kalėdų, – juokiasi Dž. Butkutė. – Tai galiu pasakyti, kad mūsų pavasario susitikimų verta laukti taip pat, kaip šv. Velykų – to tikro, šilto atgimimo, kurio visiems mums labai reikia. Būtinai susitikime!“

Džordanos koncertuose skambės dešimtmečiais populiarios dainos – tokios, kaip „Dėl tavęs“, „Sudužusios viltys“, „Tavęs ieškojo mama“, „Vienas namuose“, „Tavo pasaulis“, „Nemylėjau tavęs“. Taip pat dainininkė atliks visų mėgiamus kūrinius iš šių dienų repertuaro: „Išduodu tave“, „Nebijok, aš su tavim“ ir daugelį kitų visiems puikiai žinomų hitų.

Koncertų datos:
Kovo 16 d. – Radviliškis
Kovo 17 d. – Plungė
Kovo 22 d. – Vilkaviškis
Kovo 25 d. – Telšiai
Kovo 31 d. – Joniškis
Balandžio 1 d. – Šilutė
Balandžio 6 d. – Rokiškis
Balandžio 7 d. – Šilalė
Balandžio 14 d. – Zarasai
Balandžio 18 d. – Tauragė
Balandžio 20 d. – Šakiai
Balandžio 21 d. – Ukmergė

Bilietai internetu čia

Data

2023 Bal 20

Laikas

18:00 - 19:10

Kaina

21,59 EUR.
Šakių kultūros centras

Vieta

Šakių kultūros centras
Nepriklausomybės g. 7, LT – 71122 Šakiai
Kategorijos