Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas EUROPOS KINO NAKTIS kino teatre „Spindulys”
Europos kino naktis

EUROPOS KINO NAKTIS kino teatre „Spindulys”

EUROPOS KINO NAKTIS – PIRMĄJĮ KARTĄ MARIJAMPOLĖJE!!!

„Europos kino naktis“ – Europos Komisijos iniciatyva, skirta švęsti programos “Kūrybiška Europa” MEDIA paprogramės indėlį į europietiško kino įvairovę ir Europa Cinemas kino teatrų tinklo sėkmės istoriją. Europos Komisija nuo 1991 m. vykdo programą MEDIA, kuria remiami Europos kultūros ir kūrybos sektoriai, taip prisidedant prie Europos audiovizualinio sektoriaus konkurencingumo ir Europos kultūros įvairovės. Vieni svarbiausių jos veiksmų – teikti finansinę paramą tarptautinį potencialią turinčių filmų kūrimui ir platinimui už šalies, kurioje jie pastatyti, ribų. Kino teatras „Spindulys“ į Europos kino teatrų tinklą „Europa Cinemas“ priimtas 2019 m. rudenį.

Š.m. gruodžio 5–9 dienomis visose Europos Sąjungos šalyse vyks Europos kino naktys, kurių metu ES miestuose bus nemokamai rodomi europietiški filmai.

EUROPOS KINO NAKTIS Marijampolėje:
Data: 2022 m. gruodžio 9 d.
Vieta: kino teatras “Spindulys” (Kauno g. 13, Marijampolė)

Programa:

18:00 renginio pradžia, vaišės, muzika
19:00 sveikinimo žodis, filmo “Liūdesio trikampis” peržiūra
21:40 filmo aptarimas-diskusija su kino kritiku Vladu Rožėnu ir kino programos „Lokys, liūtas ir šakelė“ organizatoriumi Dovydu Kiauleikiu

RENGINYS NEMOKAMAS

Apie filmą “Liūdesio trikampis”:
Juodojo humoro persmelktame, „Auksine palmės šakele“ apdovanotame naujausiame švedų režisieriaus Rubeno Östlundo (filmo “Kvadratas” (2017) režisierius) filme socialinė hierarchija apverčiama aukštyn kojomis, atskleisdama niūrų galios ir grožio santykį.

Įžymybių modelių pora Karlas (akt. Harris Dickinson) ir Jaja (akt. Charlbi Dean) yra pakviesti į prabangų kruizą, skirtą itin turtingiems ir išskirtiniams asmenims, kuriam vadovauja nepriekaištingos reputacijos laivo kapitonas (akt. Woody Harrelson). Kruizo dalyviai, iš pradžių manydami, kad visa avantiūra tėra tinkama medžiaga istorijoms Instagrame, staiga atsiduria nemalonioje padėtyje, kai prabangi jachta nuskęsta, o daliai išlepusios kompanijos išsigelbėjus negyvenamoje saloje, tenka kovoti dėl išgyvenimo. Auksiniai roleksai ir silikoninės lūpos čia nepadės!

Daugiau informacijos ir nemokami bilietai čia
Daugiau informacijos apie “Europos kino naktį” čia

Data

2022 Gru 09
Įvykęs!

Laikas

18:00 - 22:30
Spindulio kino teatras

Vieta

Spindulio kino teatras
Kauno g. 13, Marijampolė 68178
Kategorijos