Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Festivalio KAI SIRPSTA VYŠNIOS SUVALKIJOJ koncertas. Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis
Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis

Festivalio KAI SIRPSTA VYŠNIOS SUVALKIJOJ koncertas. Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis

Dainuojamosios poezijos festivalį „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“ uždarys dainuojantys aktoriai – OLEGAS DITKOVSKIS ir SAULIUS BAREIKIS su programa “Gražiausios baladės”. Ypač retai bendrus pasirodymus rengiantis duetas paruošė nostalgišką autorinių dainų programą, kurioje sutilpo gražiausios, dar studijų laikais kurtos dainos, o jas talentingi menininkai paskirs visiems tradicinės dainuojamosios poezijos gerbėjams.

Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – puikūs melodistai, jautrių dainų kūrėjai. Šių scenos vilkų duetas yra itin retai matomas bei girdimas, ir, būtent, todėl labai laukiamas ir pasiilgtas. Labai tikėtina, kad bardai, išsiskiriantys subtiliu humoro jausmu, atliks ne tik sentimentalias balades, bet ir žaismingas, šmaikščias, animalistines (ir ne tik) dainas.

Olego Ditkovskio ir Sauliaus Bareikio duetas susikūrė dar studijų laikais, kai abu aktoriai dirbo Šiaulių dramos teatre, ir kartu rašė dainas bei dainų tekstus. Dainų g. 47-32 – šis adresas Šiaulių bendrabutyje, buvo puikiai žinomas ne vienam šiauliečiui, kadangi būtent iš ten sklisdavo iki šiol žinomos dainos. Vėliau šios dainos pasirodė audio kasetėje, skambėjo grupės ,,Aktorių trio” bei ,,Adios” repertuaruose.

Data

2022 Lie 28
Įvykęs!

Laikas

20:00

Plačiau

Nuoroda

Vieta

Marijampolės Poezijos parkas
Marijampolės Poezijos parkas
Vilkaviškio g. 2, Marijampolė 68175
Palikti komentarą su FB