Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Festivalis „Kino pavasaris 2023“: „Po saulės“
Filmas „Po saulės“

Festivalis „Kino pavasaris 2023“: „Po saulės“

Festivalis „Kino paavsaris 2023“: „Po saulės“

Aftersun

Žanras: Drama | Trukmė: 101 min. | Cenzas: N13 | Režisierius: Charlotte Wells | Šalys: Jungtinė Karalystė, JAV | Kalba: Anglų | Subtitrai: Lietuvių

Suprantame, kaip kartais sunku atsiliepti į kino šauksmą, kai namuose ir taip pakanka skardžių šūksnių. Todėl KINO PAVASARIS ir PASAKA kviečia visas mamas ir tėčius į specialius, jiems dedikuotus seansus, į kuriuos galėsite atsivesti savo atžalas – kūdikius ir mažamečius.

Kino salėje jūsų lauks patogūs foteliai, pilnai neužgesintos šviesos ir sumažintas įprastas garso lygis – kad tiek suaugę, tiek vaikai seanso metu jaustųsi kuo jaukiau ir ramiau. Į salę galėsite įvažiuoti su mažesnio dydžio vėžimėliu, taip pat joje bus galima maitinti krūtimi. Tiesa, „rimtesniais“ patiekalais – košytėmis ar tyrelėmis – vaikus prašysime pamaitinti prieš seansą.

Prieš dvidešimt metų pigiame Turkijos kurorte Sofi (akt. Celia Rowlson-Hall) su tėčiu praleido paskutines bendras atostogas. Jaunatviškas, vos 30-ties, Kalumas (akt. Paul Mescal) ir 11-metė Sofi (akt. Frankie Corio) atrodė lyg brolis ir sesuo. Retas, todėl itin brangus laikas kartu buvo pilnas saulėtos melancholijos, mažų nesklandumų, šilumos, smalsumo ir draugystės. Sofi ryškiai prisimena šias atostogas. Ji atkuria tėčio paveikslą, MiniDV juostelėse užfiksuotus įrašus jungdama su išgalvotais bei tikrais atsiminimais, ir bando suprasti žmogų, kurio galbūt nepažinojo.

„Vietomis graudus, vietomis juokingas – turbūt labiausiai aptarinėtas praėjusių metų debiutas dar nepaliko abejingų. Jau iš pirmo kadro matyti, kad tai subtilus ir gyvas kinas, o už jo – stilistiškai susiformavusi režisierė. Tai laiškas į praeitį, kuriuo režisierė tarsi sako savo iki galo nepažintam tėčiui: „Ei, dabar tave geriau jaučiu.“ Atmosfera tokia stipri, kad po filmo jausitės laiką leidę ne kino salėje, o tingioje saulėkaitoje prie žydro baseino su Sofi ir Kalumu.“ (Aistė Račaitytė)

Anonsas čia

 

Data

2023 Bal 12
Įvykęs!

Laikas

17:30 - 19:10

Kaina

6,70 EUR

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Spindulio kino teatras
Spindulio kino teatras
Kauno g. 13, Marijampolė 68178
Kategorijos
Palikti komentarą su FB