Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Festivalis KINO PAVASARIS 2023: „Žvaigždės vidurdienį“
„Žvaigždės vidurdienį“

Festivalis KINO PAVASARIS 2023: „Žvaigždės vidurdienį“

Žvaigždės vidurdienį / Stars at Noon

Žanrai: Romantinis, Trileris, Drama | Trukmė: 138 min. | Cenzas: N16 | Režisierius: Claire Denis | Šalys: Prancūzija, Panama, JAV | Kalbos: Anglų, Ispanų, Prancūzų | Subtitrai: Lietuvių, Anglų.

Triš (akt. Margaret Qualley) ir Danielis (akt. Joe Alwyn) susitinka neramumų apimtoje Nikaragvoje. Ji yra jauna amerikiečių žurnalistė be paso, darbo ir pinigų. Jis – anglų verslininkas dėl paslaptingų sandorių atsidūręs dideliame pavojuje. Pažintis jai įžiebia viltį išsigelbėti. O jiems abiem – aistros kibirkštį. Triš ir Danielio desperatiškos pastangos palikti šalį ir stiprėjanti abipusė trauka išsivysto į trilerį, kupiną politikos, baimės, erotinės įtampos ir tropinio džiunglių karščio.

„Prancūzų kino legenda Claire Denis naujausiame savo filme kuria tai, ką moka geriausia – juslių kiną. Iš ekrano sklinda tvankuma ir prakaitas, o kamera sklendžia erotiškais paklydusių personažų kūnais miegamuosiuose, kur, pasak režisierės, ir vyksta pagrindinis filmo veiksmas. Išlipę iš lovų personažai bando neprapulti politinės suirutės kamuojamoje Nikaragvoje, kurią režisierė atkūrė pagal šalyje dirbusio tarptautinio politikos reporterio Deniso Johnsono („Jėzaus sūnus“) romaną. Ir, matyt, ne veltui už šią ekranizaciją Kanų kino festivalyje pelnė Didįjį prizą (Grand Prix).“ (Dovilė Grigaliūnaitė)

Anonsas čia

Data

2023 Bal 03
Įvykęs!

Laikas

19:30 - 21:50

Kaina

6,70 EUR

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?
Spindulio kino teatras

Vieta

Spindulio kino teatras
Kauno g. 13, Marijampolė 68178
Kategorijos