Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Filmas „Mafia Mamma“ Vilkaviškyje
Mafia Mamma Vilkaviškyje

Filmas „Mafia Mamma“ Vilkaviškyje

Mafia Mamma

N16

Filmo žanras: komedija, veiksmo, kriminalinis
Filmo trukmė: 1 h 41 min.

Nuo balandžio 14 kino teatruose, geros nuotaikos užtaisas su garantija – veiksmo komedija „Mafia Mamma“. Italijos dvasios kupiname filme išvysime dvi žavias, puikiai žiūrovams pažįstamas super kino žvaigždes Monica Bellucci ir Toni Collette. Šios dvi mafijos damos kino ekrane duos tikro gazo!

Nuo likimo nepabėgsi, jeigu tau lemta vieną dieną tapti mafijos bose – vadinasi taip ir bus! Namų šeimininkę Kristiną (akt. Toni Collette) viskas užkniso juodai, jai būtinai reikia poilsio nuo savo sumauto gyvenimėlio. Jos viršininkas – tikra seksistinė kiaulė, bet čia dar nieko! Visai neseniai užtiko savo mylimą vyrą besimylintį virtuvėje su gražuole dainininke! Ir kai viskas slysta iš rankų, pats likimas atsiunčia Kristinai ženklą — senelį, kurio ji niekada nebuvo mačiusi! Tiesa, senelis mirė, o ji netikėtai tampa turtinga Italijos mafijos boso imperijos paveldėtoja!

Įkalbėta savo geriausios draugės Džeinės (akt. Sophia Nomvete), kad Italija, saulė, vynas, makaronai, gražūs vyrai ir seksas yra tai, ko dabar jai labiausiai reikia, Kristina susikrauna lagaminus ir atsiduria kitoje žemyno pusėje. Niekur kitur, tik aistringoje Italijoje, gali nutikti taip, kad tik išlipus iš lėktuvo gali užmėgsti daug žadančią romantišką pažintį su žaviu italu, o jei dar paslaptingų juodų automobilių kortežas nugabena į „iki dantų“ saugomą šeimos rezidenciją – dienelė bus tikrai įspūdinga!

Senelio dešinioji ranka – ponia Bjanka (akt. Monica Bellucci) supažindina su paskutiniu senelio noru: kad ji – Kristina, vienintelis giminės kraujas, seneliui mirus, vadovautų visai Balbano šeimai. Ir tada Kristina sužino tiesą! Ji privalo tapti naująja nuožmiausios visoje Italijoje Balbano šeimos mafijos klano bose, pačiame mafijinių šeimų karo viduryje. Kruvinai pavojingas gangsterinis gyvenimas įtraukia mafijos boso anūkėlę į nerealių įvykių sūkurį.

Neįtikėtinai linksma, kupina kuriozinių situacijų ir veiksmo, gangsterinė komedija apie žavią amerikietę, privers jus kvatotis kino teatruose nuo balandžio 14 dienos.

Filmas rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

REŽISIERIUS: Catherine Hardwicke

AKTORIAI: Monica Bellucci („Malena“, „Matrica. Perkrauta“, „Matrica. Revoliucijos“, „Vilko brolija“), Toni Collette („Šeštasis pojūtis“, „Mažoji mis“), Sophia Nomvete („Žiedų valdovas: Galios žiedai“) ir kr.

Data

2023 Bal 30
Įvykęs!

Laikas

16:00 - 17:40

Kaina

6.00 €

Etiketės

Kas vyksta Vilkaviškyje?

Vieta

Vilkaviškio kultūros centras
Vilkaviškio kultūros centras
Vytauto g.28, Vilkaviškis LT-70125
Kategorijos
Palikti komentarą su FB