Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Filmas „Neįtikėtina, bet tiesa“
Neįtikėtina, bet tiesa

Filmas „Neįtikėtina, bet tiesa“

Neįtikėtina, bet tiesa / Incroyable mais vrai

Žanrai: Fantastinis, Komedija, Drama

Trukmė: 74 min.

Cenzas: N13

Režisierius: Quentin Dupieux

Šalys: Prancūzija, Belgija

Kalbos: Prancūzų, Japonų | Subtitrai: Lietuvių

Sutuoktiniai Alenas (akt. Alain Chabat) ir Mari (akt. Léa Drucker) įsikelia į naują užmiesčio namą. Iš pirmo žvilgsnio tai – niekuo neišsiskiriantis modernaus dizaino pastatas su erdviu kiemu. Tačiau namo rūsyje yra paslaptinga anomalija: durys, pro kurias praėjus, galima atjaunėti. Alenas dar kaip reikiant nespėja apsiprasti su šia fantastiška mintimi, o jo žmona jau naudojasi jauninančiomis durimis du kartus per parą.

Netrukus į svečius atvažiavęs Aleno viršininkas ir bičiulis Žeraras (akt. Benoît Magimel) papasakoja dar neįtikinamesnę istoriją. Jau pasiekęs tą amžių, kai vyriškumas funkcionuoja ne taip, kaip norėtųsi, Žeraras ėmė ieškoti alternatyvų ir surado įmonę Japonijoje, siūlančią mobiliuoju telefonu valdomą „vyrišką įrangą“, kuri tikrai niekuomet nenuvils. Geriausias to įrodymas – jauna ir žavi nauja Žeraro draugė Žana (akt. Anaïs Demoustier), kuri, kaip rodosi Alenui, tiesiog dievina jo bičiulį.

Nors iš pirmo žvilgsnio abiejų draugų patiriami stebuklai yra vienareikšmiškai nuostabūs, tačiau laikui bėgant ima aiškėti, kad gal ir ne viskas vyksta būtent taip, kaip jiems norėtųsi. Šmaikšti ir ironiška alegorinė komedija apie nenumaldomai bėgantį laiką ir neišvengiamą norą jį sustabdyti arba atsukti atgal.

Anonsas čia

 

Grafikai

Penktadienis

17:15 - 18:30
2022-12-16
Mažoji salė

Šeštadienis

17:15 - 18:30
2022-12-17
Mažoji salė

Sekmadienis

17:15 - 18:30
2022-12-18
Mažoji salė

Data

2022 Gru 16
Įvykęs!

Laikas

17:15 - 18:30

Kaina

4,80 EUR.
Spindulio kino teatras

Vieta

Spindulio kino teatras
Kauno g. 13, Marijampolė 68178
Kategorijos