Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Filmas „Sprogstančios vestuvės“
Sprogstančios vestuvės

Filmas „Sprogstančios vestuvės“

IŠANKSTINIS SEANSAS

Sprogstančios vestuvės / Shotgun Wedding

N16

Filmo žanras: komedija, veiksmo, romantinis
Filmo trukmė: 1 h 40 min.

Darsė ir Tomas nusprendžia vestuves surengti egzotiškoje saloje, kur atėjus lemtingai datai susirenka abiejų jaunavedžių giminės. Tarp susirinkusiųjų netrūksta savotiškų ir spalvingų personažų, tad atmosfera pamažu, bet užtikrintai ima kaisti. Darsę trikdo jokių ribų nejaučianti Tomo motina, o Tomui smūgiu žemiau juostos tampa buvusio mylimosios vaikino pasirodymas. Jaunavedžius aplanko mintys apie tai, kad su vestuvėmis buvo paskubėta…

Tačiau viską pakeičia saloje apsilankę netikėti svečiai, kurie visus šventės dalyvius (išskyrus jaunuosius) paima įkaitais. Neturėdami nei patirties, nei menkiausio supratimo, ką turėtų daryti, Darsė ir Tomas vieno dalyko yra tikri: jie myli savo artimuosius ir padarys viską, kad juos išlaisvintų.

Amžiaus cenzas: N-16 (jaunesni asmenys neįleidžiami).

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Jason Moore („Aukšta klasė“)

Vaidina: Jennifer Lopez („Atsitiktinis jaunikis“, „Aferistės“), Josh Duhamel („Su meile, Saimonas“, „Saugus prieglobstis“), Jennifer Coolidge („Perspektyvi mergina“, „Amerikietiškas pyragas“, „Užsispyrusi blondinė“), Cheech Marin („Karas su seneliu“, „Nuo sutemų iki aušros“), Lenny Kravitz („Meilutė“, „Bado žaidynės“).

Anonsas čia

Data

2023 Sau 12
Įvykęs!

Laikas

20:00 - 21:40

Kaina

8 EUR.
Spindulio kino teatras

Vieta

Spindulio kino teatras
Kauno g. 13, Marijampolė 68178
Kategorijos