Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas FM pristato naujas 7.5 mlrd. Eur investicijas: Monika Liu, Vidas Bareikis ir kiti
Monika Liu

FM pristato naujas 7.5 mlrd. Eur investicijas: Monika Liu, Vidas Bareikis ir kiti

Visus marijampoliečius ir miesto svečius kviečiame aktyviai praleisti trečiadienio vakarą ir sudalyvauti nemokamame renginyje Marijampolėje! Visos renginio pramogos – NEMOKAMOS.

J. Basanavičiaus aikštėje jau nuo 17 val. tavęs lauks pašėlusios veiklos – galėsi sudalyvauti dronų lenktynėse, išmaniojoje viktorinoje, papramogauti su virtualios realybės akiniais, prabėgti batutų trasoje, pasigaminti aitvarą ir net sudalyvauti Flashmob‘e su Pauliumi Šinkūnu! Renginio metu taip pat turėsi progą laimėti ir stogą raunančių prizų. O vakare visus džiugins žavingosios Monikos Liu koncertas!

Trečiadienio vakarą aikštėje miestiečius pasitiks charizmatiškasis renginio vedėjas Vidas Bareikis. Renginyje dalyvaus ir LR finansų ministrė Gintarė Skaistė, kuri miestelėnus supažindins su nauju 2021–2027 metų investicijų periodu.

Lietuva pasitinka naują 2021–2027 metų investicijų periodą. Iš Europos Sąjungos fondų Lietuva gauna 7,5 milijardus eurų piliečių gyvenimo kokybei gerinti. Iš šių 7,5 milijardų investicijų socialiai atsakingesnei ir aktyvesnei Lietuvai kurti bus skirta 2,3 mlrd. eurų. Kur bus naudojami šie pinigai – sužinosi rugsėjo 21 dieną Marijampolėje.

„NAUJOS, 7,5 MLRD. EURŲ INVESTICIJOS: Aktyvesnei Lietuvai“ yra trečiasis renginių ciklo „NAUJOS, 7,5 MLRD. EURŲ INVESTICIJOS“ renginys. Sudalyvauti kituose šio ciklo renginiuose galėsite Telšiuose ir Tauragėje.

DETALI RENGINIO PROGRAMA:
17:00 Renginio pradžia. Renginio vedėjas Vidas Bareikis. Renginio erdvėje galėsi išbandyti pažangiausias pramogas: vyks dronų lenktynės, žaidimai su VR akiniais, lenktynės batutų trasoje, aitvarų gamyba, taip pat turėsi progą su draugais nusifotografuoti foto būdelėje ir sudalyvauti flashmob‘e. Galėsi ne tik papramogauti, bet ir laimėti puikius prizus!
17:35 Marijampoliečių flashmob’as su Pauliumi Šinkūnu.
18:00 Renginio atidarymo ceremonija – LR finansų ministrės Gintarės Skaistės sveikinimas miestui.
18:15 Išmanioji viktorina. Griebk savo išmanųjį telefoną, atsakyk į klausimus ir laimėk įspūdingus prizus!
18:30 Diskusija. Informacija bus patikslinta.
19:00 Monikos Liu koncertas.

Finansų ministerija
Finansų ministerija

Data

2022 Rgs 21
Įvykęs!

Laikas

17:00 - 21:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Marijampolės J. Basanavičiaus aikštė
Marijampolės J. Basanavičiaus aikštė
J. Basanavičiaus aikštė 1, Marijampolė
Palikti komentarą su FB