Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas GALA VAKARAS | Justinas Lapatinskas
Justinas Lapatinskas

GALA VAKARAS | Justinas Lapatinskas

GALA vakaras Vištyčio muzikos pakrantėje, kurio metu pasirodys Justinas LAPATINSKAS.

Justinas LAPATINSKAS – klausytojams ir žiūrovams gerai pažįstamas dainininkas, aktorius, dainų ir muzikos kūrėjas, išraiškingo balso savininkas, nuolat rengiantis pasirodymus Lietuvos muzikos, teatro ir televizijos scenose.
J. LAPATINSKAS šiuo metu aktyviai koncertuoja ne tik vienas, bet ir su garsiausiais šalies muzikantais, orkestrais ir bigbendais.

Labai anksti tapęs atlikėju, aktoriumi bei muzikantu J. LAPATINSKAS negali suskaičiuoti savo pasirodymų miestų šventėse, įmonių vakarėliuose, uždaruose ir atviruose renginiuose, miuziklo scenose, tačiau į sceną visada eina taip, lyg tai būtų pirmas kartas – su jauduliu ir nekantrumu.

J. LAPATINSKO sukaupta muzikinė patirtis ne kartą yra pripažinta Lietuvos klausytojo ir žiūrovo. J. LAPATINSKAS yra laimėjęs ne tik muzikos realybės šou „Dangus“, bet ir „Žvaigždžių duetus“. J. LAPATINSKAS yra dalyvavęs daugybėje TV projektų „Šok su manim“, „Chorų karai“, „Triumfo arka“, „Muzikinė kaukė“ ir begalė kitų.

Per ilgametę muzikanto karjerą J. LAPATINSKAS yra parengęs įvairaus pobūdžio ir formato programų. Justin Sound Unpugged – šioje programoje J. LAPATINSKAS savo ir įvairių pasaulio atlikėjų kūrinius atlieka akustiškai. Viena iš dviejų gitarų groja pats J. LAPATINSKAS, dar dviem instrumentais groja profesionalūs muzikantai. Red Hot Chilli Papper Project – mažai kam reikia pristatyti šią grupę, tai net 7 prestižinius „Grammy“ apdovanojimus bei keliolika MTV statulėlių pelnę roko muzikos stiliaus muzikantai. Ne ką mažiau nuo originalo scenas drebina ir lietuviškoji šios grupės atmaina su J. LAPATINSKU priešakyje. Šio projekto vokalas J. LAPATINSKAS kiekvieną kartą kuria nepamirštamą roko muzikos šventę. Justin Sound – tai J. LAPATINSKO programa skirta uždaroms, privačioms šventėms. Kartu su keturiais profesionaliais muzikantais J. LAPATINSKAS atlieka populiarius lietuvių ir užsienio šalių atlikėjų kūrinius.

J. LAPATINSKAS yra pasiruošęs betarpišku bendravimu ir akustiniu koncertu, kuriame skambėtų geriausios atlikėjo autorinės dainos, užbaigti 2023 –iųjų metų „Vištyčio muzikos pakrantės“ projekto 5 –ąjį, jubiliejinį sezoną.
Justinas LAPATINSKAS rugpjūčio 12 d., šeštadienį, 20 val. kviečia susitikti prie Vištyčio ežero, greta pėsčiųjų tako, gluosnių pavėsyje, šalia knygų namelio.

Vištyčio muzikos pakrantė tikisi gero oro. Esant nepalankioms/blogoms oro sąlygoms numatytas atlikėjo pasirodymas įvyks Vištyčio seniūnijos bendruomenės namuose arba Vištyčio regioniniame parke. Renginio dieną, esant blogoms oro sąlygoms, Vištyčio muzikos pakrantės Facebook puslapyje, informuosime į kurią vietą perkeliamas renginys.

Renginio vietos, oro sąlygų, kitais Vištyčio muzikos pakrantės klausimais Jums padėsime telefonu 8-648-05059.
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.

Nepamirškite su savimi turėti gerą nuotaiką, kilimėlį ar kėdę, mėgaukimės gamta ir muzika!

Mielai ir nuoširdžiai Vištyčio muzikos pakrantė.

Data

2023 Rgp 12
Įvykęs!

Laikas

20:00 - 21:30

Etiketės

Kas vyksta Vilkaviškyje?

Vieta

Vištytis
Mokyklos g. 2, 70346, Vištytis 70346
Kategorijos
Palikti komentarą su FB