Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Interaktyvus spektaklis-šou vaikams “Šunyčiai gelbėja Kalėdas” | Marijampolė
Interaktyvus spektaklis-šou vaikams

Interaktyvus spektaklis-šou vaikams “Šunyčiai gelbėja Kalėdas” | Marijampolė

GRUODŽIO 10 D. 18 VAL. MARIJAMPOLĖS KULTŪROS CENTRE. Bilietus platina bilietai.lt:
– – –
Niekam ne paslaptis, kad Kalėdos – pati laukiamausia metų šventė ne tik vaikučiams, bet ir šunyčiams. Su didžiausiu nekantrumu jie ruošiasi šventei, kai staiga supranta, kad Kalėdos gali neįvykti, nes Kalėdų Senelis… įniko į kompiuterinius žaidimus! Jis pamiršo visas savo pareigas, vaikučius ir pačią gražiausią šventę – Kalėdas, todėl vieną dieną jį pagrobia kompiuterinių žaidimų vampyrai…

Šunyčių komanda nedelsiant leidžiasi gelbėti Kalėdas ir patį Senelį. Jiems teks prašyti super herojų pagalbos įveikiant žaidimo labirintus, gelbėjant didžiąją pandą bei akis į akį susiduriant su paslaptinguoju drakonu.
Tai ne tik linksma, muzikali, paslaptinga, bet ir pamokanti istorija iš šunyčių gelbėtojų komandos gyvenimo, praturtinta muzikos, šviesų ir vaizdo projekcijų.
– – – – – –
Gerbiami žiūrovai,
dėl pradėtų Marijampolės dramos teatro rekonstrukcijos darbų, renginys, turėjęs vykti Marijampolės dramos teatre, adresu P. Armino g. 2, perkeliamas į Marijampolės kultūros centrą, adresu Vilkaviškio g. 2.

Data ir laikas nesikeičia.

Bilietų keitimui iki š.m. lapkričio 28 d. yra rezervuotos geriausios vietos! Bilietai bus keičiami tai pačiai kainos kategorijai. Jums bus pasiūlyti keli variantų pasirinkimui ir tik po patvirtinimo, kad vietos tinkamos, bus išsiųstas naujas bilietas.

Dėl bilietų keitimo kreiptis el.p. [email protected] arba tel. 861880118.

Atsiprašome už nepatogumus.

Bilietai čia

Data

2022 Gru 10
Įvykęs!

Laikas

18:00 - 19:00

Kaina

14 - 19 EUR.
Marijampolės kultūros centras

Vieta

Marijampolės kultūros centras
Vilkaviškio g. 2, LT-68174 Marijampolė