Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Izraelio ,,Vanessa Mae” Ana Agre
Ana Agre

Izraelio ,,Vanessa Mae” Ana Agre

Lapkričio 13 dieną  Izraelio „Vanessa Mae“ ANA AGRE vėl pasirodys Marijampolėje!

Gausiais gyvosios muzikos gerbėjų pageidavimais Lietuvoje vėl pasirodys įkvėpianti, charizmatiškiausia, erotiškiausia ir talentingiausia Izraelio džiazo-klasikos, pop-funk styliaus smuikininkė, vadinama Izraelio simboliu, šios šalies „Vanessa Mae“ ANA AGRE! Ir šįkart koncertuos ne solo (!), o duetu su broliu, garsiu Izraelio pianistu ir kompozitoriumi MIKHAIL AGRE! Draugai, tai bus KAŽKAS NEPAMIRŠTAMO!!!

Lapkričio 13 d. (puiki diena – sekmadienis!) Fantastiški Artistai pasirodys Marijampolėje, jaukioje ir jau pamėgtoje dramos teatro salėje (P. Armino g. 2, Marijampolė). Koncerto pradžia 17.00 val. !

Vaikystėje ji svajojo tapti karo lakūnu, bet jos likimas tėvų ir Aukščiausiojo valios pastangomis susiklostė kitaip! Neginčijamas muzikinis talentas, įgimtas grožis, plastika ir grakštumas „pastūmėjo“ „vargšę“ Anną vienu metu į baletą, muziką ir mados pasaulį!

Ir visur ji – mūsų publikacijos heroje – pasiekė 100 procentų sėkmės! Bet jos siela išsirinko muziką. Ir dabar Anna Agre – „Izraelio Vanessa Mey“ – šios puikios šalies meilė ir pasididžiavimas. Viena gražiausių šio krašto moterų, kulto ir garbinimo objektas!

Nežiūrint to, kad šiuo metu ji gyvena Vokietijoje, Anna reguliariai lanko savo Tėvynę ne tik su koncertais, bet ir su gerumo akcijomis, be jokio atlygio koncertuodama gydymo įstaigose, kariniuose daliniuose, vaikų ligoninėse… Visur, kur tik ji gali kuo nors kam nors padėti!

Jos koncertai Izraelyje, Vokietijoje, Norvegijoje Švedijoje, Ispanijoje, Ukrainoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje,… visada užsibaigdavo ovacijomis ir neapsakomu džiaugsmu! Jos aistringas Vivaldžio, čigonų,  vengriškų, lenkiškų ir, aišku, žydiškų melodijų ir dainų atlikimas nieko nepalieka abejingu! Puikiai ne tik smuiką, bet ir savo savo kūną valdantį (tam turėjo įtakos jos baleto ir kovų menų pamokos, dar ji mokėsi fechtavimo) Anna Agre rengia tiesiog stulbinančius, uždegančius šou!

Visi jos talentai ne kartą buvo naudingi ir jos gyvenime. Štai, pavyzdžiui, buvo atsitikimas, kai kartą automobilį, kuris vežė Anną per dykumą po labdaringo koncerto kariniame dalinyje prie sienos su Palestiną, sustabdė 2 keisti, aiškiai „priešiškos pusės“ atstovai.

Jie pridėjo pistoletą prie vairuotojo galvos ir pabandė tą patį padaryti su Anną, sėdinčia su savo smuiku, jų tikslas buvo – apiplėšti su… galimai tragiška pabaiga. Anna ne sekundei nesutriko ir, suspaudusi savo smuiką už grifo, labai žvitriai ir žaibiškai pademonstravo savo kovos menų talentą… Po 1,5 minutės automobilis ramiai tęsė savo judėjimą, o smėlyje liko „ilsėtis“ ir galvoti apie savo nederamą elgesį neutralizuoti teroristai…..

Laukiame Jūsų, paskubėkite įsigyti bilietus iš anksto, jų prekyboje nebus tiek daug!

Bilietai į nuostabaus dueto ANA AGRE (klasikinis ir elektrinis smuikas) ir MIHAIL AGRE (fortepijonas) koncertą lapkričio 13 d., 17.00 val., Marijampolės dramos teatre (P. Armino g. 2, Marijampolė) parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu!

Ukrainos piliečio pasų turėtojams įėjimas nemokamas (būtina išankstinė registracija!).

Grupinės paraiškos, informacija apie pasirodymus: +370 645 36403, +370 671 76502

Pasiūlymai bendradarbiavimui: +370 618 01331

Data

2022 Lap 13
Įvykęs!

Laikas

17:00 - 18:20

Kaina

12 - 15 EUR.

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Marijampolės Dramos Teatras
Marijampolės Dramos Teatras Marijampole Lithuania LT-68297
Palikti komentarą su FB