Jaunas vakaras

Jaunas vakaras

Rugpjūčio 18-ąją Marijampolėje šurmuliuos „Jaunas vakaras“!

Kviečiame jaukiai įsikurti bibliotekos terasoje (Vytauto g. 22), kur savo pasirodymus atliks muzikos ir šokio atlikėjai – veiklūs, kūrybingi, be galo mylintys muziką ir šokį jaunuoliai.

Renginio metu pasirodymus dovanoja:

Justė Dvarvydaitė – nuo pat mažų dienų muzikuojanti atlikėja. Kaip Justė neapsieina be muzikos, taip bibliotekos terasos „Jaunas vakaras“ be Justės, todėl nekantriai laukiame šios aktyvios merginos pasirodymo.

Smiltė Čepavičiūtė (gitara) ir Goda Račkelytė – drąsios, užsispyrusios asmenybės, o svarbiausia – geriausios draugės, nekantraujančios pirmą kartą viešai pasirodyti kaip duetas.

Nedas Lužanskis (trimitas) domisi itin plačiu muzikos spektru – nuo lietuvių liaudiškos iki populiariosios ir džiazinės muzikos. Žavimės jo talentu, kviečiame ir Jus!

Ugnė Glaveckaitė (dainuoja ir groja gitara) – nuo mažens domisi muzika, groja smuiku, pianinu ir gitara. Dainuoja moksleivių kūrybos centro gyvo garso grupėje „Pozzitive“, o kitą savaitę gros mums visiems!

Vaakaro metu nepamiršime šokio meno – Aistra šokiui studijos trenerė Austėja Kižytė atliks šio scenos meno pasirodymą.

Nedas ir Jonas. Jonas groja elektrine gitara, Nedas – bosine. Abu pradėjo groti dar mokyklos laikais, 11-oje klasėje būdami klasiokais įsikalbėjo, kad nori pabandyti groti kartu. Ir pabandė!

Kaip šiam smagiam duetui, dabar jau studentams, sekasi groti kartu – išgirsime visai netrukus!

Laura Pečkauskaitė (dainų kūrėja ir atlikėja, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos, Marijampolės Meno mokyklos mokinė, „O lia lia vaikų“ studijos narė, Malonny simpoziumo savanorė). Ar bereikia tęsti? Ši aktyvi ir visur dalyvaujanti mergina „Jauno vakaro“ metu stebins savo kūrybos dainomis ir nuostabiu atlikimu.

Rusnė Pačėsaitė – fleitos virtuozė, grojanti, grosianti ir šalia savęs visuomet matanti muziką.

Mangirdas Klusaitis (eufonija) – domisi žurnalistika ir muzika, internetinės radijo stoties “Gera nuotaika” įkūrėjas, aktyvus Marijampolės jaunimo organizacijose, besigilinantis į džiazinio dainavimo pasaulį. Džiazas Mangirdui tai lyg gyvenimo prieskonis!

Moksleivių kūrybos centro jaunimo grupė „POZZITIVE“ – tai gyvo garso grupė, nusipelniusi ir gavusi kūrybiškiausios grupės apdovanojimą, vadovaujama linksmo ir muzikalaus vadovo Artūro Petraškos privers kiekvieną žiūrovą ne tik pralinksmėti, bet ir pajudėti!

Renginys nemokamas.

Esant prastoms oro sąlygoms kelsimės į bibliotekos patalpas.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama, vaizdinė medžiaga talpinama bibliotekos interneto svetainėje.

Data

2022 Rgp 18
Įvykęs!

Laikas

18:00
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka

Vieta

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Vytauto g. 20 LT-86289 Marijampolė

Organizatorius

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Palikti komentarą su FB