Jaunimo metų uždarymas

Jaunimo metų uždarymas

2022-ieji Lietuvos ir Europos jaunimui buvo ypatingi. Visus metus Lietuvoje ir Europoje vyko daugybė renginių ir iniciatyvų, skatinančių atkreipti dėmesį į jaunimo politiką bei drauge spręsti jauniems žmonėms kylančias problemas.

Per šiuos metus…

  •  aplankėme Jonavą, Palangą, Šiaulius, Panevėžį, Naująją Akmenę, Visaginą, Alytų, Telšius ir Tauragę su Keliaujančių jaunimo metų projektu;
  •  atidarėme keturias aktyvaus jaunimo erdves;
  •  paminėjome 30-ąjį Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) bei 50-ąjį Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos (PLJS) jubiliejus;
  • geriau pažinome Europos Sąjungos siūlomas galimybes, kaip „Erasmus+“, „Discovery EU“ ar „Europos solidarumo korpusas“.

Tačiau metai artėja į pabaigą, tad lapkričio 18 dieną plačiai atversime Marijampolės kultūros centro duris ir jaunimo metus uždarysime su trenksmu!

Kultūros centro erdvėse šurmuliuos jaunimo galimybių mugė, kurioje lauks ne tik susitikimai su Lietuvoje aktyviai veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, bet ir įvairios dirbtuvės. Renginio metu dalyviai galės išgirsti visiems pažįstamus jaunimo, politikos, sporto ir visuomeninių sričių atstovus nuomonių ringe. O, kad laikas būtų praleistas ne tik turiningai, bet ir smagiai, kviesime pasijuokti stand-up comedy pasirodyme bei pašėlti su puikiai pažįstama muzikos grupe.

Kiekviena pabaiga – tai ir ko nors naujo pradžia, tad šventės kulminacijoje sveikinsime Marijampolę, nes būtent ji 2023-siais taps pirmąja Lietuvos jaunimo sostine.

Registracija į renginį vyksta jau dabar, spausk ant nuorodos ir registruok save ar savo savivaldybės delegaciją!

Registracija   https://forms.office.com/r/jApjxYWSAQ

Iki susitikimo lapkričio 18 dieną, Marijampolės kultūros centre!

Data

2022 Lap 18
Įvykęs!

Laikas

13:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Marijampolės kultūros centras
Marijampolės kultūros centras
Vilkaviškio g. 2, LT-68174 Marijampolė
Palikti komentarą su FB