Justė Arlauskaitė-Jazzu

Jazzu | Marijampolė

Jazzu – viena geidžiamiausių ir daugiausia prestižinių apdovanojimų pelniusi Lietuvos atlikėjų, tačiau tarp jos ir klausytojo nėra sienos, atvirkščiai – dainininkė ateina atvira širdimi, tiesia jam ranką ir vedasi per savo muzikos pasaulį, verkia ar kvailioja kartu, pasakoja, kaip gimė jos hitai, perklausyti milijonus kartų, bet pati dainininkė kiekvieną kartą atlieka juos taip, kad visi pajunta malonų šiurpulį.

Patirk tai iš naujo šią vasarą išskirtinėje Jazzu koncertų serijoje! Drauge su muzikos grupe ji atliks tokius savo hitus kaip: “Vasara”, “Nusiplauni rankas”, “Po mano oda” bei daugelį kitų. Be to, dainininkė paruošė keletą naujų muzikinių siurprizų.

Tad nieko nelaukę kalendoriuje pasižymėkite įsimintiniausio vasaros koncerto datą ir susitinkame rugpjūčio 12d., Hikvision futbolos arenos kiemelyje, Marijampolėje.

Renginio eiga:
19:00 Durys
20:00 Renginio pradžia – TBA
20:30 Jazzu

____________________________________________

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

________________

Renginys vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą, gėrimus ir skėčius.

Žymos:

Data

2022 Rgp 12
Įvykęs!

Laikas

20:00

Kaina

24.00 - 50.00

Plačiau

Nuoroda

Vieta

Marijampolės sporto centro stadionas
Kauno g. 125, Marijampolė 68222
Palikti komentarą su FB