Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Juozo Gaižausko penktosios knygos „Antarktidos indėnai“ pristatymas Vilkaviškyje
Juozo Gaižausko penktosios knygos „Antarktidos indėnai“ pristatymas

Juozo Gaižausko penktosios knygos „Antarktidos indėnai“ pristatymas Vilkaviškyje

Gegužės 30 d. 10 val. Kybartų „Saulės“ progimnazijos salėje ir 13 val. Vilkaviškio viešosios bibliotekos renginių salėje įvyks Juozo Gaižausko penktosios knygos „Antarktidos indėnai“ pristatymas.

Renginį finansuoja Vilkaviškio rajono savivaldybė pagal Vilkaviškio viešosios bibliotekos pateiktą projektą „Metų knyga 2023“.

Naujausioje knygoje „Antarktidos indėnai“ J. Gaižauskas pasakoja apie mažą berniuką, kasdien matantį susirūpinusį tėtį ir naktimis tyliai verkiančią mamą, kuri nepasakoja, kodėl vyresnioji sesutė nuolat ligoninėje. Senelio vienkiemyje pradeda lankytis keisti svečiai, dažniausiai jie sėdi prie stalo ir tyli. Kas vyksta? Vieną pavakarį berniukas išvysta į rūką nuvingiuojantį kelią ir iš jo išnyrantį paslaptingą svečią. Tikrų tikriausias, plunksnų karūna pasipuošęs indėnas! Prie vakarienės stalo paklaustas, iš kur atvyko, jis netikėtai atsako esąs Antarktidos pilietis. Senelio žaidimas? O gal indėnas tik gatvės artistas? Ką simbolizuoja kambaryje besiblaškančio paukščio palikta plunksna? Kiek jų reikia surinkti, kad atskleistum paslaptį?

Kviečiame į susitikimą su autoriumi.

Data

2024 Geg 30
Įvykęs!

Laikas

13:00 - 14:00

Etiketės

Kas vyksta Vilkaviškyje?

Vieta

Vilkaviškio viešoji biblioteka
Vilkaviškio viešoji biblioteka
Sodų g. 1, Vilkaviškis 70141
Kategorijos
Palikti komentarą su FB