,,Kakės makės" gimtadienis

,,Kakės makės” gimtadienis

Vaikai, yra karštų naujienų – miuziklas „Kakės Makės gimtadienis“ vėl šėls scenoje! Populiariausia ir mylimiausia mergaitė Kakė Makė šiemet su savo draugais pasirodys net šešiuose miestuose!

Ar atsimenate, kaip gerai Kakė Makė moka kautis su pabaisomis? Per kiekvieną gimtadienio miuziklą ji nugali bjauriąją Tingiu-Nė-Krust. Bet…  prieš kelis metus atėjo monstras Kovidas. Ir nebeleido  Kakei Makei  šėlti scenoje…  Jis buvo bjaurus tas monstras ir ilgai neišėjo. Todėl Kakė Makė labai jūsų visų pasiilgo ir šiais metais ypač nekantriai laukia gimtadienio miuzikle.

Turbūt ir jūs Jos išsiilgote?

Tad nesnauskite, griebkite bilietus ir ruoškitės šventei! Linksminsimės už visus tuos metus!

Šventėje dalyvaus, Netvarkos nykštukas, monstrai Mamaisa ir Nanaisa, pabaisa Tingiu-Nė-Krust šunelis Čiučia, kiemo draugai ir tūkstančiai jūsų –  mažų ir didelių gerbėjų!

Skamba gerai? Ateik ir pamatysi – bus dar geriau. Kakė Makė – puiki aktorė, šokėja ir dainininkė, nes Jai savo talentą dovanoja Karina Krysko. Netvarkos nykštukas scenos meno sėmėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, ten jo slapyvardis buvo Dalius Skamarakas.

Muziką gimtadienio miuziklui parašė Rokas Radzevičius, o dainelių žodžius – Aistė Smilgevičiūtė.

Su tokia komanda gimtadienis vyks aukščiausiu lygiu!

Vaikai, susiraskit „Youtube“ miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“ daineles ir repetuokit, kad atėję garsiai su visais dainuotumėt ir smagiai šoktumėt.

Miuziklas „Kakės Makės gimtadienis“ ne už kalnų, o:

Gruodžio 17 d. Marijampolės kultūros centre 12:00 val.

Data

2022 Gru 17
Įvykęs!

Laikas

12:00 - 13:00

Kaina

18,90 - 22,90 EUR.

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Marijampolės kultūros centras
Marijampolės kultūros centras
Vilkaviškio g. 2, LT-68174 Marijampolė
Palikti komentarą su FB