Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Kalėdinių eglučių įžiebimo šventė Baraginėje
Baraginės eglutės įžiebimas

Kalėdinių eglučių įžiebimo šventė Baraginėje

Šaltėjantys orai ir iškrentantis sniegas vis labiau primena, jog gruodis ir gražiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji Metai – jau visai čia pat. Baraginei 2022-ieji buvo ypatingi – kaimas minėjo savo 240 metų sukaktį, o Baraginės kaimo bendruomenė – 15 metų jubiliejų.

Visus metus šiems jubiliejams dedikuotą programą užbaigs jau gruodžio 10 dieną vyksiantys šventiniai renginiai, kurių metu Baraginėje pasklis šventinės šilumos ir šviesų jausmas.

Nuo 17 valandos Baraginės kaimo aikštėje vyks šventinių instaliacijų įžiebimas. Dar prieš prasidedant renginiui, susirinkusieji galės sušilti su šiltos kakavos puodeliu ir imbieriniais sausainiais, gros šventinė muzika, o mažieji renginio žiūrovai galės išsiųsti laiškus Kalėdų Seneliui.

Renginio metu žiūrovų laukia įspūdingas Kalėdų Senelio pasirodymas, šventinių instaliacijų įžiebimas, o renginį vainikuos įspūdingas ugnies šou.

18 valandą Marijampolės kultūros centro Baraginės skyriuje vyks Pilviškių kultūros namų mėgėjų teatro „Bajorgalis“ trijų veiksmų komedija „Daktaras per prievartą“, pastatytą pagal vieno garsiausių Vakarų Europos komedijos dramaturgų Žano Batisto Pokleno pjesę. Spektaklio režisierė – Irma Puodžiukaitienė.

Renginys nemokamas.

Susitikime Baraginėje ir skleiskime šilumą drauge!

Kalėdinių eglučių įžiebimo šventė iš dalies yra finansuojama Marijampolės savivaldybės lėšomis.

Data

2022 Gru 10
Įvykęs!

Laikas

17:00 - 19:00

Vieta

Marijampolės KC Baraginės skyrius
Baraginė 69491