Piktųjų karta

Kinas ,,Piktųjų karta”

Rež. Emilis Vėlyvis
Platintojas: Kino kultas, VšĮ

Viena už kitą žiauresnių žmogžudysčių serija sukrečia idilišką provincijos miestelį ir jo politinį elitą, panardindama į kruviną trisdešimties metų senumo KGB detektyvą.

Nepatogi praeitis pradeda persekioti. Ramus ir sotus gyvenimas pasibaigė.

Policijos komisaras Gintas apkaltinamas savo kolegos ir geriausio draugo nužudymu. Žiauri mirtis trenkia kaip perkūnas iš giedro dangaus, būtent tuo metu, kai Gintas paskelbia apie savo kandidatūrą mero rinkimuose.

Kolegos mirtis – tik žmogžudysčių virtinės pradžia.

Destruktyvus ego, nešvarūs ryšiai, beširdė neištikimybė, palaidotos paslaptys nepastebimai suriša draugų gaują, kurie nebegali išduoti vienas kito.

Režisieriaus Emilio Vėlyvio pirmasis lietuviškas kriminalinis trileris, alsuojantis geriausiomis tamsiojo skandinaviško detektyvo – nuaro tradicijomis.

Filme vieną pagrindinių vaidmenų atliko aktorė Ingeborga Dapkūnaitė, kuri grįžta į lietuvišką kiną po 34-erių metų pertraukos. Filme taip pat vaidina aktoriai: Dalia Michelevičiūtė, Mindaugas Papinigis, Vaidotas Martinaitis, Valentinas Krulikovskis, Greta Petrovskytė, Elzė Gudavičiūtė, Marius Repšys, Žilvinas Tratas, Sakalas Uždavinys, Saulius Siparis ir kiti.

Filmo operatorius – Feliksas Abrukauskas (LAC), dailininkė – Polina Rudchik, kostiumų dailininkė – Jolanta Rimkutė, muzika – Kipro Mašanausko. Filmą „Piktųjų karta“ kūrė kompanijos „Kino Kultas“ prodiuseriai Daiva Varnaitė-Jovaišienė, Asta Liukaitytė, Donatas Šimukauskas.

 

Data

2022 Spa 18
Įvykęs!

Laikas

18:00 - 20:00

Etiketės

Kas vyksta Šakiuose?

Vieta

Šakių kultūros centras
Šakių kultūros centras
Nepriklausomybės g. 7, LT – 71122 Šakiai
Kategorijos
Palikti komentarą su FB