Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas „Kino pavasaris Marijampolėje“ pristato kino filmą „Begalybė“
„Kino pavasaris Marijampolėje“ pristato kino filmą „Begalybė“

„Kino pavasaris Marijampolėje“ pristato kino filmą „Begalybė“

Nepamirštamos kelionės didžiajame ekrane ir nerūpestingas laikas žalumos apsuptyje – KINO PAVASARIO organizuojamas KINO KARAVANAS, su kuriuo į išvyką šiemet leisis ir IKEA, liepos 19 d. kviečia marijampoliečius, miesto svečius ir aplink atostogaujančius nuotykių ieškotojus į nemokamą filmo „Begalybė“ seansą po atviru dangumi!

Net neišvykus už Marijampolės ribų tave ir tavo artimuosius nukelsime į filme kuriamą pasaulį: karštą aštuntojo dešimtmečio Romą.

Vieta: Poezijos parkas (Vilkaviškio g. 2, Marijampolė)

Programa:

22:00 „Begalybė“ (rež. Emanuele Crialese, 2022, Italija, Prancūzija, 97 min, N-13, subtitrai lietuvių k.)
Didžiausio ekrano vertas derinys – kerinti Penelopė Cruz ir jos vedami šokių bei muzikos inkliuzai, itališkos popklasikos energija ir nostalgiją kelianti Italija.


Jaukiai įsitaisyti priešais didįjį ekraną padės kartu su KINO KARAVANU keliaujanti IKEA. Rekomenduojame atsinešti sulankstomas kėdutes, pledus ar pasirūpinti kitais pikniko elementais, padėsiančiais įsipatoginti pievoje ir joje praleisti visą vakarą.

Užklupus lietui, renginio vieta, laikas ar data gali keistis – apie tai informuosime Kino karavano Facebook paskyroje.

Kai kurių renginių metu žiūrovai bus fotografuojami ir filmuojami, o medžiagos naudojamos projekto veiklų viešinimo tikslais. Pozuokite, šypsokitės, o jei nenorite, kad jūsų atvaizdą naudotume – susisiekite su mumis.

Filmai ne lietuvių kalba bus rodomi su lietuviškais subtitrais. Lietuviški filmai – be subtitrų

Visi KINO KARAVANO seansai yra nemokami!
——

Žiūrovams renginio metu dalinsime KINO KARAVANO apklausas – pildyk ją ir laimėk kelionę dviems! Vieną tai padariusįjį ir jo artimąjį mūsų partneris ir atostogų organizatorius „Novaturas” nukels į saulėtą ir stebinančią Bulgariją! Tavęs ten lauks šilta jūra, nuostabūs paplūdimiai ir 7 dienos Burgase įsikūrusiame „Sol Nessebar Palace” viešbutyje.
——
Jubiliejinį dešimtąjį kartą vykstantis KINO KARAVANAS visą vasarą ir vėl keliaus po Lietuvą bei kvies šalies gyventojus leistis į įsimintinas išvykas didžiajame ekrane!

Birželio-rugpjūčio mėnesį 14-os šalies miestų gyventojus bei svečius nukelsime į daugiau kaip 20-ties filmų pasaulius, pakviesime į praturtinančius pokalbius ir susitikimus su filmų kūrėjais bei savo sričių specialistais. Ateik, atsivesk draugų ar šeimos narių ir keliauk žaliose Lietuvos pievose!

Ieškok seansų savo mieste: www.kinokaravanas.lt

Pagrindinis KINO KARAVANO partneris – IKEA
KINO KARAVANO seansus Marijampolėje iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras ir Marijampolės savivaldybė

Data

2023 Lie 19
Įvykęs!

Laikas

22:00 - 23:45

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?
Marijampolės Poezijos parkas

Vieta

Marijampolės Poezijos parkas
Vilkaviškio g. 2, Marijampolė 68175
Kategorijos
Palikti komentarą su FB