Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Klounų teatro studijos „Dulidu“ spektaklis šeimai „Nojaus laivas“
Klounų teatro studijos „Dulidu“ spektaklis šeimai „Nojaus laivas“

Klounų teatro studijos „Dulidu“ spektaklis šeimai „Nojaus laivas“

Lapkričio 25 d. 12 val. kviečiame paminėti lėlių teatro „Trivainėlis“ 40 metų jubiliejų ir stebėti Klounų teatro studijos „Dulidu“ spektaklį šeimai „Nojaus laivas“.
Spektaklis nemokamas, registracija nereikalinga.

Spektaklis „Nojaus laivas“ – tai teatro kalba labai vaizdingai, įdomiai papasakota Šventame Rašte, Pradžios knygoje aprašytą Didžiojo tvano ir Nojaus išsigelbėjimo istoriją. Dievas dėl žmonių nedorumo planavo milžinišku potvyniu sunaikinti Žemę, tačiau tarp visų žmonių atsirado vienas vyras Nojus, kuris rado malonę Dievo akyse. Nojui buvo duoti nurodymai suręsti didžiulį laivą į kurį turėjo tilpti ne tik Nojaus žmona bei trys jo sūnūs su žmonomis, bet ir visų žemėje gyvenančių gyvūnų, paukščių ir roplių poros. Nojus – mūsų visų propropro… prosenelis, supermenas, didvyris išsigelbėjęs nuo tvano.
Biblinė pasaulio tvano ir Nojaus išsigelbėjimo istorija atskleidžiama aktoriui vartant ir komentuojant nuostabiais raštais ir piešiniais išmargintos didelės bei paslaptingų kertelių turinčios knygos puslapius. Kartais iš jų išnyra vis nauji personažai: žmonės, gyvūnai, paukščiai, ropliai, laivo korpuso detalės, ar teksto nuotrupos. Piešiniuose ir tekstuose tarsi senoviniuose papirusuose ar olose išraižytose ornamentuose suskamba visiems gerai žinoma Šventojo Rašto istorija. Orginaliai, jautriai.

Spektaklio kūrėjai:
Dailė – Liuda Liaudanskaitė
Muzika – Mantas Joneikis
Režisūra – Kamilė Kondrotaitė
Vaidina – Liudas Vyšniauskas

Renginys bus fotografuojamas/filmuojamas, dalyvaudami sutinkate su šios medžiagos viešinimu.

Organizuojama įgyvendinant projektą „Mažieji knyginėtojai II“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Marijampolės savivaldybė

Data

2023 Lap 25
Įvykęs!

Laikas

12:00 - 13:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Vytauto g. 20 LT-86289 Marijampolė
Kategorijos
Palikti komentarą su FB