Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas KOMIKSО „BIRUTĖ BEBAIMĖ” PRISTATYMAS, DISKUSIJA IR SPRENDIMŲ PAIEŠKA KARTU!
Kaip kurti sėkmingus santykius?

KOMIKSО „BIRUTĖ BEBAIMĖ” PRISTATYMAS, DISKUSIJA IR SPRENDIMŲ PAIEŠKA KARTU!

Kaip kurti sveikus santykius? Kokios yra smurto artimoje aplinkoje formos ir kaip jas atpažinti? Kaip kiekviena/s iš mūsų galime padėti nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems žmonėms ir ką galime padaryti, kad smurto Lietuvoje būtų mažiau?

Spalio 28 d., penktadienį, Žmogaus teisių stebėjimo institutas kartu su Kauno moterų linija kviečia į „Birutės Bebaimės“ komikso pristatymą ir diskusiją Gelgaudiškyje, Šakių rajone.

Kalbėsime apie smurto artimoje aplinkoje prevenciją ir lyčių stereotipus, su viena iš komikso autorių pristatysime pirmąjį Lietuvoje smurto prevencijos komiksą „Birutė Bebaimė“, o renginio dalyviai/ės gaus asmeninę „Birutės Bebaimės“ komikso knygelę dovanų!

Skubančias/ius kviečiame užsukti bent trumpam ir susipažinti su „Birutės Bebaimės“ istorija bei gauti informacijos apie tai, kaip kiekviena/s galime padėti nuo smurto nukentėjusiems žmonėms ir kur galime kreiptis ar nukreipti pagalbos.

Renginio vieta: Gelgaudiškio kultūros centras, Taikos g. 76, Gelgaudiškis.

Renginio laikas: 12-14 val.

Kviečiame registruotis į diskusiją: https://forms.gle/jtobw53KxoibjMgJ8

Diskusijos vyks 10 Lietuvos savivaldybių – Ukmergės, Kėdainių, Jonavos, Alytaus, Raseinių, Tauragės, Šakių, Molėtų, Kauno m. ir Kauno raj. savivaldybėse.

Projektą „Tvari parama žmogaus teisėms per advokaciją ir švietimą“ remia Aktyvių piliečių fondas, finansuojamas Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų. Projektą įgyvendina Žmogaus teisių stebėjimo institutas kartu su asociacija „Kauno moterų linija“.

Data

2022 Spa 28
Įvykęs!

Laikas

12:00 - 14:00

Etiketės

Kas vyksta Šakiuose?

Vieta

Gelgaudiškio kultūros centras
Taikos g. 76, Gelgaudiškis 71430
Palikti komentarą su FB