Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Koncertas Violet Autumn: PIGEON IS MY FRIEND // PALIEKANT ŽEMĘ
Koncertas Violet Autumn - PIGEON IS MY FRIEND - PALIEKANT ŽEMĘ

Koncertas Violet Autumn: PIGEON IS MY FRIEND // PALIEKANT ŽEMĘ

Ruduo visada ateina…

O projektas “Meno kryptis”, jau antrus metus iš eilės, pasiruošęs šiuo nuostabiu laiku mūsų miesto kultūrinį gyvenimą pagyvinti keletu neįprastų atspalvių. Džiaugiamės, kad pernai pradėję gana kukliai ir tyliai, šįmet nebijome drąsiai kalbėti, reikštis ir būti. O svarbiausia KURTI.

TAD.

Rugsėjo 15 d. 20 val. kviečiame į Marijampolės kultūros centro mažąją-tamsiąją salę išgirsti kažką subtilaus, rudeniško, gal negirdėto, už-/pa/judėti užsimerkus ir susipažinti naujai arba dar kartą.

Ką išgirsime?

Pigeon is my friend (atmospheric post – rock)

Muzika iš pačių sielos gelmių, padedanti atitrūkti nuo „dabar” ir atsirasti kažkur kitur. Gal tai gaivūs, rūškani iš nakties ryškėjantys laukai, ar žvaigždžių lietūs, stebimi nuo aukščiausio kalno. Užsimerkus ir įsiklausius, šias muzikines erdves galima labai aiškiai matyti, jausti. Šiai laisvei apibūdinti nereikalingi žodžiai, kas ir yra viena pagrindinių, juntamų grupės temų.

Paliekant žemę (dark ambient / dark wave)

Ritmingi tamsios elektronikos eksperimentai, persmelkti nakties jausenų ir kartais – nutylimų vidinių temų ar sapnų vizijų. Harmoningai įsukantys į savų spalvų sūkurį, užburiantys ir nepaleidžiantys nuo pat pradžios lig pabaigos. Užliūliuojantys ir aršiai pažadinantys, kada patys to nori. Taip gali pamiršti, kad esi ne vienas, judėti kaip nori ir kaip jauti. Ir tikrai… salės tamsoje Tavęs niekas nepastebės, nes stebės juos.

Projektą jaunimui „Meno kryptis“ finansuoja: Marijampolės savivaldybė.

Projekto rėmėjai: įstabusis “MO muziejus”, jaukiausias baras Marijampolėje “kamBARys”, “Lietuvos žurnalistų sąjungos spaudos fotografų skyrius”
Projekto partneris, kuriam esame didžiai dėkingi už vietą, garsą šviesas ir draugystę – Marijampolės kultūros centras, projektas “Žalia šviesa jaunimui”

Data

2023 Rgs 15
Įvykęs!

Laikas

20:00 - 22:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?
Marijampolės kultūros centro Mažoji salė

Vieta

Marijampolės kultūros centro Mažoji salė
Vilkaviškio g. 2, Marijampolė 68175
Kategorijos
Palikti komentarą su FB