Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas L. Mažylio knygos „Dar ne vakaras, Europa“ pristatymas
L. Mažylio knygos „Dar ne vakaras, Europa“ pristatymas

L. Mažylio knygos „Dar ne vakaras, Europa“ pristatymas

„Dar ne vakaras, Europa“ – jau ketvirtoji prof. L. Mažylio politinio dienoraščio stiliumi parašyta knyga apie Europą, apie Europos Parlamento veiklą ir europarlamentaro veiklą jame. Naujausia knyga aprėpia vienerius metus – 2023-iuosius. L. Mažylio knyga „Dar ne vakaras, Europa“ renginio dalyviams bus dalinama nemokamai, norintieji galės gauti autografą.

„Knygoje atskleidžiamos temos aktualios visiems, per šiuos metus palietusios kiekvieno Europos piliečio gyvenimą: tai ir besitęsiantis Rusijos karas prieš Ukrainą, tai ir mūsų regiono saugumo klausimai. Labai lauksiu visų susitinkant bibliotekoje, lauksiu klausimų apie Europos ir mano veiklos patirtis“, – į renginį kviečia EP narys prof. L. Mažylis.

Tarp visų sudėtingų klausimų, knygoje netrūksta tikro tragizmo, o kai kada ir savotiško romantizmo. Knygoje susipina svarbiausi geopolitiniai įvykiai, atskleidžiamos ES politikos sritys bei Liudo Mažylio veiklos kasdienybė. O kartu knygose įterpiami ir L. Mažylio mėgstami V. Mačernio eilėraščiai, sukurti Antrojo pasaulinio karo metais, netikėtai susipinantys su aprašytais dabarties įvykiais. „Knygoje pristatoma ir Vasario 16-osios tema: jos reikšmė šiandienos Europai, Lietuvai taip pat rado savą vietą, knygose aprašau šios datos, dokumento diplomatinę reikšmę šiandien“, – aptaria L. Mažylis.

Renginys atviras visai visuomenei, trukmė – 1 val. . Knygos – ne komercinės paskirties.

Data

2024 Bal 16
Įvykęs!

Laikas

17:00 - 18:30

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Vytauto g. 20 LT-86289 Marijampolė
Kategorijos
Palikti komentarą su FB